Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem? Vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Vannak itt olyan emberek, akiknek több éves barátságból lett életük legnagyobb szerelme?

Figyelt kérdés
Igaz történetek érdekelnek. Köszönöm, ha elmondjátok nekem.:)

2018. szept. 30. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életbe nem gondoltam volna, hogy én interneten ismerjem meg életem legmeghatározottabb illetőjét, akibe beleszeressek. Mindig a személyes társkeresés híve voltam, így nem is hittem ebben, ezért is indult nálam ez az egész csak barátságnak. Rengeteget beszélgettünk, volt mikor reggeltől-késő estig csak vele dumáltam, és piszkosul jól éreztem vele magamat, ekkor még magamnak sem vallottam be, hogy kedvelem ezt a lányt. Aztán egyik nap eltünt az éterben és rohadtul elkezdett hiányozni, egyszerűen kedvtelen lettem nélküle. Na ekkor döbbentem rá, hogy nekem ez a lány több mint barát. Kiderült, hogy egy másik férfi miatt vált inaktívvá (de talán ezt nagyjából éreztem is), akkor piszkosul rossz volt, hiába is titkoltam előtte tudta nagyon jól a csajszi, hogy mi a helyzet. Életembe nem voltam ilyen féltékeny mint ő rá, pedig nem volt köztünk semmi, nem értettem magamat. Mondjuk ez a másik srác nem sokáig tartott nála, és újra elkezdtünk beszélgetni, de ezuttal szerelmet vallottam neki, személyesen leutaztam hozzá és elmondtam mit érzek. Azok után ahogy viselkedtem, nem lepődött meg azon, hogy szeretem, inkább az volt neki meglepő, ahogy tálaltam neki. Adtunk egymásnak egy esélyt, azóta is együtt vagyunk, de megmaradtunk legjobb barátoknak is.
2018. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
5 éve ismertük egymást. Egy közösségbe jártunk, közös hobbi miatt, heti 2-3 alkalommal találkoztunk. Igazából nem voltunk nagy barátok, de bármikor, bármiről tudtunk beszélgetni. Aztán volt egy közös projektünk, meg kellett szerveznünk egy eseményt a csapatnak és azalatt a 3 hét alatt egymásba szerettünk. Idén vagyunk 10 éve házasok, imádjuk egymást és a gyerekeinket. 😊
2018. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!