Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted létezik igaz szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted létezik igaz szerelem első látásra, találkozásra, ismersz ilyet?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy nem, nagyon lassan alakul ki a szerelem, nagyon jól kell ismerni a másikat, hónapokig eltart. Szerintem ez b*romság. Szerintem sokkal logikusabb lenne a gyors változat. Az ember a lelki társát, a szerelmét egyből megérzi, a kisugárzását, ahogy viselkedik, beszél. Az ember szerelme egészen más, mint az emberek 99.99%-a, könnyű felismerni. Azok nem váltanak ki ilyen reakciókat, érzéseket egy-egy mondatukkal. Az ember úgy érzi, mindig is ismerte az illetőt. Persze lehet, hogy a további ismerkedés folyamán kiderül, hogy mégsem olyan (ez is csak érzésre, nem tudatosan), egy hét, pár hónap vagy 6 év után, de ettől még ez szerelem. Lehet, hogy néha-néha nagy tévedés, de ettől még az. Végülis szinte mindegyik elmúlik egy idő után, szinte mindig elege lesz az embereknek egymásból, egyre zavaróbbak lesznek a hibák, változnak az emberek. Na most történhet ez akár egy hónap alatt is ennyi erővel.

Nem tudom elképzelni, hogy a lelki társamat hónapokig kellene részletesen megismernem, hogy szerelembe essek.

Amúgy az ember mindig nagyon messze van attól, hogy egészen ismerjen egy másikat.



2018. szept. 20. 15:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

" egyetlen mondat után szerelmes lett, pedig nem is hozzá beszélt az illető. "


Velem pont ilyen történt.. Nem is találkoztunk még személyesen, csak meghallottam véletlenül a hangját és nevetését.. Ott kedződött az egész. Később találkoztunk, személyesen is megfogott. Ez valami nagyon durva dolog, amit átéltem, és nagyon hosszú folyamat, amíg túl tudtam/tudom végre magam tenni rajta.


Viszont később butaságot írsz:

Első látásra meg hallásra, ez lényegtelen, egy kaptafa.

Tudod miért? mert itt valójabn nem első látásról van szó, hanem sok apróságról, amit fel sem fogsz ésvonzalmat ébreszt benned. (Ez valójában több dolog általában, de ez a bevett kifejezés rá).


Ráadásusl a hang is egy külsőség, min a mély szemebnézés! A hang is ugyanolyan faktor a vonzalomban. Én is a hangjánál éreztem először vonzalmat, nem is éltem át iylet korábban.. Van ilyen. De ez még mindig nem belső tuladonság.


Másfelől ez a jelenség tényleg egy erős vonzalom ilyenkor, ami idővel mélyülhet el szerelemmé is igen, ha nem a té általad kivetített képbe szerettél bele, hanem a másik valódi énjét is el tudod fogadni/szeretni tudod. De ez csak idővel kerül ki. Mondhatni ez a szerelem küszöbe, ez mégmmindig pontosabb, úgyhogy így mondanám.

2018. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%
Aki azt mondja, hogy ilyen nincs, az még nem érezte. Amikor először megláttam, egymás szemébe néztünk, és láttam a lelkét. Mintha mindig is ismertem volna. Aztán megismertem közelebbről, és pontosan az volt, amire számítottam. Sajnos a körülmények miatt nem lehetett semmi köztünk. Eltelt tíz év, és találkoztunk. És én ugyanazt érzem, mint akkor. Ezek komoly, mély érzelmek, ezek lelki dolgok, köze nincs a szexuális vonzódáshoz. 10 év után is ugyanúgy szeretem, mint akkor.
2018. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Létezik!! Első látásra beleszerettem...mindent felfedeztem benne, ami számomra vonzó lehet, és a kisugárzása azonnal átjött.
2018. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!