Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik szerelem szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem szexuális vonzalom nélkül?

Figyelt kérdés

Mert szexuális vonzalom szerelem nélkül állítólag igen, de fordítva?

Lehet az, hogy valaki úgy szerelmes a másikba, hogy megcsókolná, megölelné, hozzábújna, de nem feküdne le vele?


2018. aug. 8. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem igazán. Van olyan szerelem, ahol nem az a legfontosabb, nem az dominál, hogy "de megb...nám", hanem mondjuk az összebújások, de úgy nem létezik, ha teljesen hiányzik a vonzalom.
2018. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, az inkább egy nagyon mély barátság.
2018. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen! Az aszexuális személyek a példái ennek a jelenségnek.
2018. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem simán létezhet, pont, amiatt, amit mondtál. Akik nagyon rózsaszínen látják a szerelmet, hogy "ha szerelmes vagy, akkor a kakiját is megennéd", azok valószínűleg nem tudják elképzelni.
2018. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl.: ha a személyiség megkapó számára, és az a fontosabb, nem az, hogy kövér, alacsony, magas, vagy miegyéb az illető.
2018. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például a személyiség fontosabb. Külsőre elég, hogy igényes és szimpatikus legyen az illető. Ha a személyisége sugárzik, megszépül tőle az illető. Exeimet elnézve némelyikben nem tudom, hogy mi bontott annyira. Egy tulajdonsága fogott meg, ami vagy tényleg létezik, vagy csak én képzeltem, hogy rendelkezik vele. Aztán mikor kiderült, hogy mégsem, vége is lett a kapcsolatnak. Lehetett volna akármennyire jóképű, ha belső tulajdonságai nem tetszenek, akkor nem érdekel az illető. Sőt, gyakran a kicsit furcsa, mások szerint csúnyább emberekkel ismerkedtem. ☺ Engem nagyon hidegen hagy, ha személyisége megfog.
2018. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*mi bontott

Autocorrect

2018. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Najó 😂
2018. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

*Lehet az, hogy valaki úgy szerelmes a másikba, hogy megcsókolná, megölelné, hozzábújna, de nem feküdne le vele?


Esélyes, ha a másik emberről pontosan tudja, hogy hűtlen és ilyen olyan helyekre jár, ilyen olyan nőkkel fekszik össze, akkor inkább kihagyja az "élményt".

2018. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van szex és van szeretkezés.


A szerelem nincs meg szeretkezés nélkül.

2018. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!