Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudok börtönben volt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok börtönben volt vagy meg mindig ott levő nővel ismerkedni? 21 F

Figyelt kérdés
Nagyon érdekesnek és vonzónak találom az olyan nőket akik kapcsolatban voltak már a BV-vel, jogot tanulok és amiatt csöppentem bele ebbe a témába és nem tudom kiverni a fejemből. Így arra jutottam, hogy muszáj egy két olyan nővel a kontaktot ha egyelőre csak üzenet váltásra is. Tudtok valamilyen fórumot ajánlani netán itt van olyan akit em keresek ?

2018. júl. 20. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Www.meghibbantam.hu
2018. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Börtönben lévő nővel? Börtönben.
2018. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Kalocsan
2018. júl. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Most komolyan,ha te jogot tanulsz, remélem hogy nem az lesz a dolgod hogy babusgasd őket.
2018. júl. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatgyilkosok is rengeteg szerelmes levelet kaptak nőktől. Valahogy ez vonzza az emberek egy részét.

Bár azt nem gondoltam volna, hogy férfitől olvasok ilyen kérdést.

Azt vágod, hogy a magyar börtönök nem orange is the new black szintű macákkal vannak tele?

Hanem


https://www.youtube.com/watch?v=Z9ForqaXoP8

2018. júl. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


részletesebb info a kalocsai dologról, ha már valaki ezt ellőtte

2018. júl. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy angol oldalt tudok, ahol tudsz levelezni börtönben ülő nőkkel és férfiakkal.

writeaprisoner.com

Nem tudom hogy magyar megfelelője van e.

2018. júl. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedd fel azt a ribbancot, aki felgyújtotta a férjét. Egész jól néz ki a csaj.
2019. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!