Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted létezik igaz szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted létezik igaz szerelem első látásra, találkozásra, ismersz ilyet?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy nem, nagyon lassan alakul ki a szerelem, nagyon jól kell ismerni a másikat, hónapokig eltart. Szerintem ez b*romság. Szerintem sokkal logikusabb lenne a gyors változat. Az ember a lelki társát, a szerelmét egyből megérzi, a kisugárzását, ahogy viselkedik, beszél. Az ember szerelme egészen más, mint az emberek 99.99%-a, könnyű felismerni. Azok nem váltanak ki ilyen reakciókat, érzéseket egy-egy mondatukkal. Az ember úgy érzi, mindig is ismerte az illetőt. Persze lehet, hogy a további ismerkedés folyamán kiderül, hogy mégsem olyan (ez is csak érzésre, nem tudatosan), egy hét, pár hónap vagy 6 év után, de ettől még ez szerelem. Lehet, hogy néha-néha nagy tévedés, de ettől még az. Végülis szinte mindegyik elmúlik egy idő után, szinte mindig elege lesz az embereknek egymásból, egyre zavaróbbak lesznek a hibák, változnak az emberek. Na most történhet ez akár egy hónap alatt is ennyi erővel.

Nem tudom elképzelni, hogy a lelki társamat hónapokig kellene részletesen megismernem, hogy szerelembe essek.

Amúgy az ember mindig nagyon messze van attól, hogy egészen ismerjen egy másikat.



2018. szept. 20. 15:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De ugye mivel többen azt mondják, velük megtörtént, a dolog bizonyítottnak tekinthető.
2018. szept. 20. 16:00
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
Aki azt mondja, hogy létezik, az mind összekeveri a fellángolással.
2018. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs első látásra, csak első hallásra van, mert az ember a belsőbe lesz szerelmes. Bár lehet, hogy néhányan a külsőbe, és akkor első látásra is működik náluk.
2018. szept. 20. 16:02
 14/23 A kérdező kommentje:
A szerelem sokkal, de sokkal erősebb érzés a vonzódásnál, rajongásnál, fellángolásnál, és egészen más.
2018. szept. 20. 16:03
 15/23 anonim ***** válasza:

*Bár lehet, hogy néhányan a külsőbe, és akkor első látásra is működik náluk.


Az ilyenek válnak, meg hűlnek ki pár év alatt. Kivétel nélkül testiségből indul, és köze nincs a valódi szerelemhez.

2018. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kevered a vonzalmat a szerelemmel. A hosszú, tartós szerelemhez alaposan meg kell ismerni a másikat. Kapise?
2018. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, én is ismerek ilyen párt, de ez a ritkábbik eset. Velem pl. még sosem fordult elő. Éreztem már erős vonzalmat első találkozásnál, de még ez sem annyira gyakori nálam. De olyan, hogy azonnal odalegyek valakiért, kötődjek, azt tudjam mondani, hogy szeretem, na, ilyen még nem volt.
2018. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"De ugye mivel többen azt mondják, velük megtörtént, a dolog bizonyítottnak tekinthető.

" Attól még mondhatnak butaságot.Pl összekeverik a vonzalmat a szerelemmel.

2018. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan szerelem első látásra szerintem nincs. A szerelemhez idő kell.

Amire sokan gondolhatnak, az a nagyon erős vonzódás. Nem csupán testi.

A hangja, az illata, a mosolya valahogy olyan ismerős már első hallásra/látásra is. Otthon-érzés. Érzel valamit, amit azelőtt nem. Aztán ahogy egyre inkább megismered, kezded úgy érezni, mintha mindig is ismerted volna, mintha időtlen-idők óta a társad lenne. Ha vele vagy, akkor otthon vagy, bárhol is legyél. Hazaértél, összetartoztok.


A szerelem nem a heves szívdobogás és a pillangók. A szerelem nyugodt és melegen ölelő érzés.

2018. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínű, nem így ábrázolnának valamit filmekben, könyvekben, ha nem lenne valóságos."


Magassagos egek Ura!

Gyere le a foldre, kerdezo. Ilyen naiv es ostoba nem lehetsz.

2018. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!