Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Néha úgy érzem meg fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem meg fogok bolondulni. Aki volt már hasonló helyzetben, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

A párom már nem szeret, valaki más miatt itthagyott minket, 2 gyerek,de én még szeretemn.

Vannak jobb napjaim, de mostanában gyakran megint megcsúszok és mély depibe zuhanok, olyankor csak zokogok. Már semminek nem látom értelmét, nincs kedvem semmihez. Úgy érzem, hogy beleőrülök a hiányába, a szenvedésbe, a hazugságaiba. Ő úgy viselkedik mintha semmi sem történt volna. ennek már 4 hónapja, és nem tudok kimászni belőle. Már gondolkodtamhogy orvoshoz megyek. ez lehet a megoldás,

Vannak viszont napok, amikor teljesen jól vagyok.

Sajnos nincs kivel megbeszélnem ezt, a családom már nem érdeklődik iránta. Így nagyon nehéz.

Tudtok ajánlani valamit, már sok mindent megpróbáltam.



2018. aug. 26. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csinálj színházat,legyél nagyobb boldog nagyon megértő,nagyon kedves pozitív feltűnően,mikor találkozol vele a gyerekek miatt.Ne mondj semmit magadról,ez talán majd bactatja a csőrét :) Ez arra jó,hogy jobban érezezd magad.Mellette el kell fogadnod a tényt,és a jövőre koncentrálni.
2018. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11


Nagyon köszönöm!

Most ilyesmit játszom, kivéve, hogy nem beszélgetek vele.

De változott a külsőm, és igyekszem mutatni, hogy jól vagyok. Nem könnyű.

2018. okt. 19. 20:00
 13/13 anonim ***** válasza:
2018. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!