Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit érzékenyebb férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit érzékenyebb férfiak, ti mit tettetek volna hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Van egy munkatársam, aki régóta tetszik, tud róla, de jelenleg egyikünk életében sem működne egy kapcsolat, így nem is mélyedtünk bele semmibe. Sajnos az utóbbi időben voltak konfliktusok, egyre kevesebbet beszéltünk egymással. Legutóbb pedig egy közös munkatársunk kicsit rosszul fogalmazott valamiben és emiatt volt egy vitám a férfivel, aki tetszik. (Ők ketten kb. semennyire nem tudják elviselni egymást.) A vita neten történt, személyesen azóta egy szót sem váltottunk.


A kérdésem az, hogy ti egy ilyen eset után, amit nagyon a szívetekre vettetek volna (a "kiszemelt" férfi helyében), letiltottatok volna engem neten, hogy ezek után egy szót se tudjak írni, vagy nem? Mert nem tiltott le, nem is törölt az ismerősei közül, pedig elvileg nagyon dühös lett rám, illetve a harmadik személyre is, aki miatt kialakult a vita.


2018. márc. 10. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez függ az esettől,mennyire voltál hibás,milyen kárt okoztál(anyagi/lelki),szándékosan tetted-e,sajnálod/megbántad-e. Na és persze a férfi hogyan élte meg és hogy haragtartó-e és ha igen,hogyan tart haragot.


Pl én nem igazán vagyok haragtartó,de ha valaki megbánt,akkor nem keresem,s távolságot tartok,de ettől függetlenül tisztelettel beszélek vele,köszönök is ha úgy van,de ha rámköszön mindenképp viszonzom. Amíg nem zaklat fb-n,addig nincs értelme hogy letíltsam. Az is kérdés,hogy milyen típusú a sértés. Tehát ha magánéletben megsért egy kollégám,munkahelyen nem éreztetem vele. Elválasztom a munkát a személyes problémáimtól s fordítva.

2018. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért tiltana le? A legtöbb férfi nem haragtartó, miután kidühöngtük magunkat, hamar megbocsátunk. Én legalábbis ilyen vagyok. Szerintem írj neki nyugodtan, ismét csak statisztika :), hogy a férfiak többsége nem lelkizik, játszmázik, kombinál annyit, mint a nők. Nem hiszem, hogy rossz néven veszi, ha írsz neki.


Ha nem akarsz tőle bocsánatot kérni (mert úgy gondolod, hogy nincs miért), akkor elég, ha csak annyit írsz, hogy sajnálod, hogy rosszul esett neki a viselkedésed, és nem akartad megbántani. Hasonló helyzetben nekem nem esne rosszul, ha ezt írnák.

2018. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy jelenleg én is úgy érzem, hogy neki is bocsánatot kellene kérnie tőlem. Ketten mondtak kétfélét, mindkettő egymás ellen beszél, mert nem kedvelik egymást, és én iszom meg ennek a levét. :/ Viszont ismerem már annyira, hogy tudom, hogy ő tőlem soha nem fog bocsánatot kérni vagy legalább egy kis megbánást tanúsítani, amiért nem kellemes szavakkal díjazta, hogy rákérdeztem arra, amit hallottam. (Pont azért, mert tőle akartam megtudni, mi igaz az egészből...)
2018. márc. 10. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
No, de akkor te is egy kicsit neheztelsz rá, nem?
2018. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen. Kicsit olyan, mintha a harmadik személy direkt akarta volna, hogy mi egymás ellen forduljunk, pedig szerintem neki sem ez volt a szándéka.
2018. márc. 10. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfiakra nem jellemző ez a tiltogatás, törölgetés. Ez inkább női húzás. Viszont felnőttek körében ez a viselkedés elég gyerekesnek hat. Főleg ez, hogy valaki összeugraszt 2 másikat... Hány évesek vagytok? Nem hiszem, hogy nem hajlana a dolog megbeszélésére.
2018. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, tuti tanácsot nem tudok adni, de én mindenképp aludnék a dologra pár napot. És utána meglátnám, milyen a hangulat, és attól függően próbálnék beszélni vele. Esetleg csak egy random kedvességet vagy egy mondatot valami semleges (nem munkával kapcsolatos) témában, hogy lássam, hogy reagál. Ha önkéntelenül is elmosolyodik, odanéz, akkor olyan nagy baj nem lehet. Ha elfordul, bezárkózik, esetleg valami durvasággal válaszol, akkor is hagynék még pár napot, hogy kiduzzogja magát. :) Ha csak nem valami hatalmas horderejű dologról van szó, néhány napnál tovább nem tarthat a mosolyszünet... és ha már van beszélőviszony ismét, akkor keresnék rá alkalmat, amikor négyszemközt tisztázhatom vele, ami tisztázásra szorul.
2018. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!