Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen fiúval összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiúval összejönnétek? Vagy ez már túlzás?

Figyelt kérdés
Imádom ha egy férfi határozott és tudja kinek hol a helye. Még csak 1 randink volt, de kijelentette hogy ő neki mindig igaza kell hogy legyen, nem szereti ha vissza beszélnek neki, és ő az úr a háznál és amit mond annak úgy kell lennie. 23éves.

2018. aug. 16. 10:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

A vicces az, hogy az ilyennek mindig van barátnője vagy felesége.


Aki meg nem ilyen az sokszor beszopja az örök magányt.


Bizarr világ ez.

2018. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Minden féle rasszizmus nélkül behorpasztanám a koponyáját.
2018. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Kemény a csávó! Az ilyenek szoktak pityeregni ha kapnak egy maflást a kocsmában. Utána hazamegy és megveri az asszony, felpofozza a gyereket, belerúg a kutyába, bevág még 2-3 felest és békésen alszik.


Szerintem maradj vele mindenképpen. Megérdemled ha ilyen kérdéseket teszel fel.

2018. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

#13


Amúgy milyen emberek járnak kocsmába? Undorító, hogy a kocsma fogalma még létezik, húgyszagú vécékkel, évtizedes kosszal és "régi idők cigifüstjével" a falon, a piát mekmék mindég a nagycsecsű Maris méri akire hajtott a fékocsma még nyócvanötbe, asztán bezárt a Verescsillagos gyár, azóta jajde rossz a világ, gyere vissza Kádár János!


Beteg a kocsma népe.

2018. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem jönnék össze. Nekem fontos, hogy akivel együtt vagyok, intelligens legyen. Márpedig az olyan ember, aki tévedhetetlennek hiszi magát, és úgy gondolja, mindig neki van igaza, az nem intelligens. Nem probléma, ha határozott elképzelései vannak, de tudja beismerni, ha tévedett, és ilyen esetekben racionális érvekkel meggyőzhető legyen. A másik pedig, amiért nem jönnék össze vele, az a tudja kinek hol a helye mondat. Emberek vagyunk, nincs ilyen, hogy előre meghatározott, valaki elképzelésének megfelelően kigondolt helyünk lenne. Kölcsönösen kompromisszum készen lehet ideális esetben együtt élni, nem pedig a másikra ráosztott szerep szerint.
2018. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%

9


Ne, ne menj bele! A romáknál (a legtöbb esetben) az asszony neve tényleg kuss!

2018. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
Én szeretem és becsülöm saját magam, úgyhogy eszembe se jutna egy ilyen alakkal randizni de a te dolgod, jogod van elcseszni az életed.
2018. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ennél csak jobbak vannak, jobbat érdemelsz, menekülj amíg lehet!
2018. aug. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!