Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen fiúval összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiúval összejönnétek? Vagy ez már túlzás?

Figyelt kérdés
Imádom ha egy férfi határozott és tudja kinek hol a helye. Még csak 1 randink volt, de kijelentette hogy ő neki mindig igaza kell hogy legyen, nem szereti ha vissza beszélnek neki, és ő az úr a háznál és amit mond annak úgy kell lennie. 23éves.

2018. aug. 16. 10:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Arrogáns, de majd leesik a lóról.
2018. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Én is szeretem ha igazam van, ez egy dolog. De az hogy neked nem lehet más véleményed?? Nem a középkorban élünk, könyörgöm.
2018. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen ember a haverom se lenne, nemhogy a randipartnerem / parom.
2018. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Ja, aztán fél év múlva majd jössz ide panaszkodni, hogy a "párod" még azt is megszabja, hogy kivel, mikor és mit beszélhetsz, rosszabb esetben párszor meg is csapkod, ha nem tekintesz rá istenként. De azért rögvest hozzá is tennéd, hogy amúgy minden tökéletes, meg nagyon szeret.

Nézd... én az egyenlőségen, és tiszteleten alapuló kapcsolatokban hiszek. Természetesen a te dolgod, hogy kivel jössz össze, de ezt nem tartom egészségesnek. A dominancia nem egyenlő a másik semmibe vételével.

Meg ha össze is jössz vele, gyereket inkább ne vállalj. Mert neked lehet, hogy jó ez a házi rabszolgaság, de nem biztos, hogy a gyerekednek is tetszeni fog.

2018. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyennek kutya való, nem nő. Ha szereted magad egy picit is, akkor tiltod és törlöd. Első randin megmondja, hogy neki egy lábtörlő kell, és figyelmen kívül hagyja, hogy te mit akarsz. Gondolom, az ágyban is ilyen. Majd ő eldönti, hogy neked bejön-e, ha anàl közben fojtogat. Ő élvezi, te meg ku.ssolsz.

Normális nő ilyenkor nevetve otthagyja a búsban.

2018. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem magabiztossàg. Egyszerüen fogalma sincs az èletrôl ès mèg mindig azt hiszi, hogy 2 èves. Mikor fogod pelenkàzni? Nem tàrsat keresel, hanem egy kisgyereket, aki duzzog, ha valami nem ùgy van, ahogy ô akarja?
2018. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez túlzás. Szeretem a határozott pasikat, de tőle nem akarnék semmit sem.
2018. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez a viselkedés árulja el a nárcisztikus személyeket.


Nekem a helyedben elég lenne egyetlen ilyen mondat, és úgy pattannék fel, sűrgős dologra hivatkozva és egy szempillantás alatt már ott sem lennék. És többet elérni az illető nem tudna az tuti.

2018. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ő roma, én magyar.
2018. aug. 16. 10:47
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
9.: még jobb...isten ments.
2018. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!