Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan fiatal férfival aki rákos volt?

Figyelt kérdés

A betegség miatt elvesztette az eddigi életét, közel 30-hoz újra kell kezdenie mindent emelett nem kizárt, hogy újra ki fog újulni a betegsége.

Egyébként nagyon szerethető ember és e mellett életvidám, pozitív.


2018. júl. 30. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Csak olyannal jönnek össze, aki az lesz, szóval ne aggódj emiatt szerintem.
2018. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég, első! :D

Persze.

2018. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem volt, az lehet, aki volt, az még úgy lehet. "hà'nem?!" "DE!"
2018. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Unokanővéremnek volt egy barátja, akinek előtte volt heredaganata, műtötték, ki kellett venni az egyik golyóját, megmondták, gyereke sose lehet. Unokatesómat ez nem zavarta, neki volt egy kislánya. De a pasas nagyon csúnyán kihasználta, maradjunk ennyiben...
2018. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Összejöttem egyszer. Sajnos kiderült, hogy csak pillanatnyi lelkitámasznak kellettem, miután szívem-lelkem odaadtam neki, eldobott. Azóta semmilyen beteg emberrel nem kezdek párkapcsolatot. Túl sokat veszítettem.
2018. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
4-es mi a tanulság? Sose bízz egy férfiban , akinek egy golyója van!
2018. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

SOHA!!!


Anyukám 12 évig küzdött a daganattal, tavaly 56 évesen meghalt, köszönöm, egy életre elég volt ebből a betegségből.

2018. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A párom nemrég halt meg mondjuk amugy se jonnék ossze mar senkivel de igy hogy tudom mivel járhat....Akkor persze nem volt még semmi mikor összejöttünk de az utolso év kemény volt. Es egy masik baratunk is most hunyt el 2 honap alatt vitte el a rák 24 évesen :-(
2018. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

"köszönöm, egy életre elég volt ebből a betegségből"


Hát ez azért nem egészen így megy mondjuk...

2018. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

#10


Tudatosan akkor se fogok összejönni olyannal, aki eleve ilyen betegségben szenved. Szerintem eléggé érthető, hogy miért. Akinek ezt még magyaráznom kell, az inkább ássa el magát.


A daganatos betegségért pedig meg kell dolgozni.


Engem nem kell kioktatni, nagyon jól tudom, hogy hogyan alakul ki, mik miatt.

2018. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!