Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiatal nők! Összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiatal nők! Összejönnétek olyan fiuval akinek pszichés problémái voltak/vannak?

Figyelt kérdés
tehát rendesen gyógyszerezik meg minden. Nem agressziv, nem veszélyes, csak depressziós, néha szorongás stb. ezzel már alapból ki van lőve, vagy nem számit különösképpen?

2018. febr. 22. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem.

És pont azért nem, mert gyógyszerezik. Ez csak a probléma elfedése. Kellene a fenének egy depressziós, gyógyszeren élő ember...

2018. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem épp pozitív dolog, de ha szimpatikus, akkor van esély hogy próbálnék segíteni neki.
2018. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyógyultként azt kell mondjam, nem.
2018. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem jönnék össze vele.
2018. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem kizáró ok, ha tud élni vele, és szerethető, szerető ember.
2018. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A paromnak is hasonlo problemai vannak raadasul o nem is kezelteti magat gyogyszerekkel stb..

Nalam kizarok ok ez sosem volt hisz attol meg lehet remek ember, csak problemai vannak.. Ami van mindenkinek csak ki erosebb ki nem, valaki konnyebben kezeli mig mas sajnos igy eli meg.


Viszont nagyon nehez veluk hosszu tavon. Ember valogatja hogy kinek van ahoz turelme es energia hogy egyutt legyen ilyen ferfival/novel.

2018. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én adnék neki esélyt. Nem emiatt lesz valaki jó vagy rossz ember. A betegségről senki nem tehet.
2018. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

"csak deressziós" - felejtős, exem is az volt, "csak pánikbeteg".

Hagyjuk...


Mellette álltam, segítettem neki, de folymatatosan húzott le a maga szar lelki szintjére, aztán mikor a pszichológus rendbe tette (amit a "barátnőm" tanácsára kezdett el, mikor én javasoltam "az hülyeség"), kidobott.


28n

2018. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!