Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan fiatal férfival aki rákos volt?

Figyelt kérdés

A betegség miatt elvesztette az eddigi életét, közel 30-hoz újra kell kezdenie mindent emelett nem kizárt, hogy újra ki fog újulni a betegsége.

Egyébként nagyon szerethető ember és e mellett életvidám, pozitív.


2018. júl. 30. 20:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

"A daganatos betegségért pedig meg kell dolgozni."


Ritka nagy taplo vagy es ostoba is.

2018. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

#11


Legalább a tudatlanságodat a témában kérlek ne reklámozd.

Inkább nézz utána, hogy mik miatt alakulhat ki a daganat.

Pl. stresszes életmód, egészségtelen életmód, genetika..stb.

A daganat első sorban a nagyon stresszes életvitelnek és a fel nem dolgozott traumáknak köszönhető.


Mindennek meg van az oka. A betegség nem csak úgy odarepül az emberhez.

2018. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12/12 Egy gyermek is lehet daganatos beteg és nem hiszem, hogy az életvitelétől.


Köszönöm a válaszokat.


Egyébként sose tudhatod, hogy a párodban nem e lappang a betegség.

Ez miatt elhagyni szerintem kegyetlenség.

De azt megértem aki előre ennek a tudatában nem építi ki a kapcsolatot.

2018. júl. 30. 21:49
 14/19 anonim ***** válasza:
18%

#13


Mondatértelmezés?? Odaírtam, hogy genetika.


"Egyébként sose tudhatod, hogy a párodban nem e lappang a betegség."

Ezért kell tudatosan stresszmentesen és egészségtudatosan élni, és időnként elmenni orvosi vizsgálatokra, ha arra van szükség.


"Ez miatt elhagyni szerintem kegyetlenség."

És ki mondta, hogy elhagynám??? Miért kell kombinálni minden b..romságot?

2018. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
ui.: Annak a gyereknek azért megnézném, hogy az anyukája milyen életvitelt folytatott, plusz, a családjában volt-e daganatos betegség.
2018. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

15-ös, te meg legalább tudnád a komment bekezdéseit értelmezni. Csak az első mondtatot szántam neked a többi részéhez semmi közöd. Amúgy tényleg baromságokat hordasz össze. Ha benne van a genetikádba akkor lehetsz hiper szuper egészséges úgy is a genetika nyeri a versenyfutást.

Akinek meg nincs benne a genetikájába ihat, cigizhet, zabálhat nem a rák fogja elvinni.

2018. júl. 30. 22:16
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

"Akinek meg nincs benne a genetikájába ihat, cigizhet, zabálhat nem a rák fogja elvinni."


Mindenkinek a genetikájában benne van a hajlam arra, hogy daganatos legyen.


Anyukám nem ivott, nem cigizett, viszont nagyon sz..r gyerekkora volt, stresszes, a munkahelye is stresszes volt, 44 évesen daganatos lett.


Megkérdezhetem, hogy milyen daganatod van? Mióta?


Tudom, hogy rengetegen csak a fehérköppenyes dokiknak hisznek, meg a kemóknak, de nem mindig kéne.

Anyukám kórházban dolgozott, és mikor el szeretett volna menni egy vizsgálatra, mert annak idején apukája is daganatos volt, a doktornő az akkor 43 éves anyukámat elküldte, hogy túl fiatal egy ilyen betegséghez, rá egy évre anya beteg lett.

Szóval ennyit a dokikról.


Nagypapának semmi egészségügyi problémája nem volt, majd jött jó néhány év stresszes időszak és daganatos lett.


Párom anyukája agydaganatos volt, 1 évig bírta. Stresszes környezet vette a nőt körbe. És erről a párom szadista apja tehetett.


A stressz a legnagyobb rákfaktor.

2018. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 niki.hgds válasza:
69%
Én 1,5 éve ismerem a páromat. Amikor ismerkedtünk,elmondta hogy gyermekkorában agydaganatot diagnosztizáltak nála,és az eset után 1 évvel ki is műtötték a daganatot. Azóta is él és virul,rendszeres szűrésre jár,és nem találtak nála újabb kiújulásokat. Szóval a kérdésedre a válaszom,ismerd meg,és ne a betegséggel foglalkozz,hanem a személyével. Én így tettem,és nagyon boldog vagyok mióta megismertem őt. Itt az egyetlen fontos dolog csak annyi,hogy szeressétek egymást.
2018. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, 30 N
2018. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!