Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek honnan tudhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan tudhatom meg mitől stresszel a baràtom jelenlète?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szeret engem. Ezt làtom is rajta, èn is szeretem, mègis szinte kerülöm, hogy talàlkozzunk, közös albèrletünk van, van jòpàr problèmàm amùgy. Azt vettem èszre magamon, hogzha velem van, iszonyat ideges vagyok, pedig nem csinàl semmi olyat ès nem mond...Sokszor hàttal àllok neki akaratlanul. Pedig szeretem, nem tudom mi vàltja ezt ki. Ő nagyon szeret, imàd , az is zavar, hogy folyton tudni akarja hol vagyok ha külön vagyunk, ha velem van, mintha folyton ràm figyelne ès kiszàmìthatatlanul viseledik szàmomra, pedig nem az. Ha valamivel leköti magàt kicsit megszünik a feszültsèg. Nem, nem vagyok hülye, az előző pàrom mellett megnyugodtam. Csak sajnos ő alkoholista volt ès szerzett egy "neki valò" nőt...

#stressz #probléma #együttélés #indololatlan idegessèg;
2018. júl. 22. 12:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egzszerűen ő annyira lazàn veszi a dolgokat, mint egy lepke aki ide oda szàlldos. Ès èn meg gürizek. Most pl. A legnagyobb pofaraesès az volt pàr napja, hogy èn kidolgoztam a lelkem hogy legyen egy autòm, ő meg addig fàrasztott a lagymatag dumàjàval valakit, hogy a tőlem kölcsönkèrt pènzből (potom 100 ezer forint) odavàgtak hozzà egy kb. 400 ezret èrő tiptop
2018. júl. 22. 13:23
 12/17 A kérdező kommentje:
állapotù kocsit....
2018. júl. 22. 13:24
 13/17 A kérdező kommentje:
Gondolom kitalaltàtok, hogy a pènzt 5% hogy visszakapom, a kocsit meg azt mondta hogy nem adja oda a tartozas fejèbe ha arrol lenne szó. / többel is tartozik mèg/
2018. júl. 22. 13:26
 14/17 A kérdező kommentje:
10-es..Mitől nyugszom meg... tegnap pl. nyugodt voltam, hogy nem tudta du. 4től hogz hol vagyok mert nem oda mentem kocsit mosatni amit mondtam neki., hanem sokkal messzebb. Ès tudtam hogy nem jön utanam mert otthon fekszik... és nem idegesitett senki mert nrm ismertem ott senkit. Csak elvoltam.
2018. júl. 22. 13:31
 15/17 anonim ***** válasza:

Klassz kapcsolat. Ez neked a "nagyon szeretem" kategoria? En azzal vagyok igy, akit utalok...

Te se vagy 100-as...

2018. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez egy egyoldalú kapcsolat.

Te csak hozzászoktál , megszoktad megismerted. Néha társaság, néha jó szórakozás mert nme vagy egyedül.

Néha van valaki szexre.

Mondhatni egy kis nyugodt kis kapcsolatot élsz vele, mosolyogsz a kamerába mintha húde nagyon szeretnéd...


De ez már csak amolyan amíg nincs ló jó a szamár is.


Ne tervezz vele jövőt. A vele lévő húde boldog meg vidám vagyok csak látszat, magadat is csak győzködöd, ebből jobb kilépni...

2018. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most az az èrzèsem, mintha az utolsò 2 hozzàszòlò nem olvasta volna amit leírtam...
2018. júl. 22. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!