Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Van olyan, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van olyan, hogy csak szimplán egy nő jelenléte jobbá teszi a kedveteket?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nem akartok tőle semmit, csak jól néz ki, ezért szeretitek nézni, jó kedvre derít, ha ott van a környezetetekben. Vagy ilyen csak akkor van, ha többet szeretnétek a csajtól?
2016. aug. 22. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Volt ilyen. Csak azért nem akartam akartam tőle semmit, mert komoly kapcsolatban volt. Mondjuk szerintem ha bepróbálkozom nála, összejött volna... Kicsit sajnálom néha, de összességében helyes döntést hoztam. Azért még eszembe szokott jutni.
2016. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Azt általad leírt helyzetben: NEM, nincs ilyen.


Az már más kérdés ha kedvelek valakit és jobbá teszi a kedvem, egy vele eltöltött közös program.

2016. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van pár nőismerősöm akik felé nincsenek különösebben érzelmeim de mivel vonzóak külsőre ezért szeretem a társaságukat meg ilyenek de azért teljesen más érzés ha olyan nő van a közelemben aki iránt érzek is valamit. Akkor nem jobb hanem sokkal jobb lesz a kedvem.
2016. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általános iskolás koromban volt ilyen, hogy "tök szar lesz a mai nap, tripla fizika, tesióra a pokolból, kelbimbó főzelék ebédre... Yuck! De tök jó, mert ma angolon a *csaj neve* mögött fogok ülni"
2016. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dettó, ahogy az első írja. Volt ilyen csaj, de ha nem lett volna kapcsolatban, akkor bepróbálkoztam volna nála.
2016. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
Nekem minden pozitív életfelfogású lány jobbá teszi a kedvem. :) Nem számít hogy nézneki ki.
2016. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Blade Bone ***** válasza:
Sőt, még a srác haverok is. Mindig jól el vagyunk. De nőkkel azért jobb társalogni, rájuk jobban figyelek valamiért. :D
2016. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a munkatársam ilyen. Mondjuk azt nem mondanám rá, hogy egy szépség (idősebb is nálam 10 évvel), de olyan jókat hülyéskedek vele, mint még soha senkivel. Nagyon jól érzem magam a társaságában. Az élet többi területén is felszabadultabb lettem, mióta vele dolgozom. Nem a külseje miatt szeretem.
2016. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 ilyen ismerősöm volt, mindkettő nagyon különleges volt számomra: szerettem a közelükben lenni és ők is velem lenni. Mivel alapból zárkózott vagyok, csak utólag jöttem rá, hogy mit veszítettem, ami azóta is fáj:(:(. Nem akartunk egymástól semmit, de jobban meg kellett volna becsülnöm azt az időszakot, amikor velük lehettem...;(.
2016. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!