Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek honnan tudhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan tudhatom meg mitől stresszel a baràtom jelenlète?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szeret engem. Ezt làtom is rajta, èn is szeretem, mègis szinte kerülöm, hogy talàlkozzunk, közös albèrletünk van, van jòpàr problèmàm amùgy. Azt vettem èszre magamon, hogzha velem van, iszonyat ideges vagyok, pedig nem csinàl semmi olyat ès nem mond...Sokszor hàttal àllok neki akaratlanul. Pedig szeretem, nem tudom mi vàltja ezt ki. Ő nagyon szeret, imàd , az is zavar, hogy folyton tudni akarja hol vagyok ha külön vagyunk, ha velem van, mintha folyton ràm figyelne ès kiszàmìthatatlanul viseledik szàmomra, pedig nem az. Ha valamivel leköti magàt kicsit megszünik a feszültsèg. Nem, nem vagyok hülye, az előző pàrom mellett megnyugodtam. Csak sajnos ő alkoholista volt ès szerzett egy "neki valò" nőt...

#stressz #probléma #együttélés #indololatlan idegessèg;
2018. júl. 22. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hmmm....a volt baratnom viselkedett igy velem....amikor mar szakitani akart velem mert kiabrandult belolem, nem szeretett mar.

Lehet ez van a dolog mierjeben nalad is. Csak meg nem ismered be, vagy nem mered beismerni.

2018. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod. Ez az, ezt èn sem tudom meghatàrozni... Szeretem, de mègsem szeretem mert idegesít. Ès nem tudom mi. Azt mondja, ha elhagyom, belehal... öngyilkos lesz. Nem tud nèlkülem èlni..
2018. júl. 22. 12:29
 3/17 A kérdező kommentje:
Most sem tudom hogy hova ment, tuti meggondolta magàt ès nem oda amit mondott vagy nem jött az össze.( igen a kiszàmuthatatlansàg) ès ideges vagyok mert bàrmkor megjelenhet. Azòta ilyen rossz miòta hozzàm költözött.
2018. júl. 22. 12:33
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy èrzem a stressztől màr '' megszűnök'' semmi erő nincs brnnem, le vagyok sokszor fagyva ès nem tudok gondolkodni....
2018. júl. 22. 12:34
 5/17 anonim ***** válasza:

Huha....szerintem jobban tenned ha szakitanal vele es nem “huznad az agyat” es oszinten elmondanad neki ezt. Ongyilkos nem lesz, nagyon keves az olyan ember aki valoban megteszi.

Es igy magadat is kikeszited, mint latod....lehet nem vagy meg megerve erre, osszekoltozes, teljes elkotelezodes stb dologra. Meg nem lehet egy olyan fiura felnezni, megbizni, tisztelni aki ilyet mond...ez ferfiatlan dolog. Marmint...gyeremeteg viselkedesre ad okot es hianyzik a szellemi erettseg belole, de beloled is. Szoval...szerintem taglals vegig ezeket, gondolkodj, evekre elore, tudnad ezt igy folytatni hosszu, hosszu evekig, csaladot alapitani stb.

Persze meglehet probalni helyrehozni, letezik pszichologus, parterapeuta...stb. Lehet regi serelmek is vannak benned a volt parod miatt. Ezt is meglehetne probalni...de eitka az is, amikor a ket fel raszanja az idot ezekre, foglalkozik ezekkel, konnyebb egy szakitas es mas utan nezni, aztan az uj partnerrel jonnek ugyanezek. Bar kitudja, lehet massal nem lenne igy. Menj el szakemberhez es mond el neki. En addig gondolkodnek, vagy......na mindegy. Te dolgod.

2018. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem attol, hogy masokkal kavarsz mar, es o ebben akadalyoz a varatlan felbukkanasaival.
2018. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy nagyon vàgytam màr egy pàrra, akivel együtt èlhetek. Neki 9 èvig nem volt baràtnője. Most is felhìv, aztan tartja a vonalat es elkezd màssal beszèlni meg a tèma közepèn vàlt.. meg csak a sajat dolgirol beszèl...
2018. júl. 22. 13:14
 8/17 A kérdező kommentje:
6-os vàlaszolò! Szerinted nem ìrtam volna bele, hogy màs pasival kavarnèk? De. De nem ez a szitu... egyedül a baràtnömmel kavarok, mert valakinek el kell mondanom hogy nem èpp ròzsàs a helyzet...
2018. júl. 22. 13:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem figyel rad elegge, nem erzed, hogy eleg fontos vagy neki, es ez frusztral?
2018. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te mitol erzed jol magad? Mitol megy ki beloled a feszultseg? Ha nem teged figyel, hanem belemerul a sajat dolgaiba? Arra vagysz, hogy ha egyutt vagytok, ne legyel a kozeppontban?
2018. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!