Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

Sok fiúnak tetszem a legtöbb jól is néz ki az emberek 90% szerint én szerintem se csúnyák de nem úgy nézek rájuk.Nagyon kedvesek,viccesek,okosak és sok bennünk a közös.Teljesen jól megvagyunk mindig jót akarnak nekem.

De nem tudok szerelembe esni.Nem is akarok minddel csak 1 emberrel.Szeretnék boldog lenni,nagyon magányos vagyok így.Tudom,hogy ez az ami hiányzik nekem.De egyszerűen nem megy.A barátnőim mutogatják a jobbnál jobb pasikat és én nem érzek semmi vonzalmat sem.Ugyan olyannak látom őket.Van egy fiú aki jó barátom és tetszem neki rengeteg bennünk a közös de tényleg,jól megvagyunk,mindig jól érezzük magunkat ha együtt vagyunk de nem tudok beleszeretni.

Kezdem úgy érezni,hogy senki nem vonz már.

Nem akarok egyedül maradni.Családot akarok és boldogságot.De így nem megy.Mit tehetnék?

Félek pár dologtól és lehet emiatt nem tudok szerelembe esni?

20/L (sose volt senkim,még csókom se volt)



2018. júl. 9. 16:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

akiket látsz egymást nyalni-falni azoknak nagy része nem azt a szerelmet éli amire te vágysz..ezt helyesen mérted fel


ha kihagynád az ilyen semmilyen szintű érzelemmel takart testi kapcsolatot ahhoz önállóság kell..lehet, hogy még pár év mire összehoz a sors benneteket


szerintem nőként ez most sokkal nehezebb lehet mint átérezhetném hasonló hozzáállású férfiként..


mi viszonylag egyszerűen vagyunk mert max nem veszünk tudomást a női jelzésekről de mégsem jön oda minden héten valaki kezdeményezni

2018. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"mi viszonylag egyszerűen vagyunk mert max nem veszünk tudomást a női jelzésekről"


Ezt én nem egyszerűségnek, hanem sima önzésnek hívnám inkább.

2018. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

de most miért?


annyi, hogy nem egyezik az általunk tervezett kapcsolat mélysége és időtartama.

2018. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"annyi, hogy nem egyezik az általunk tervezett kapcsolat mélysége és időtartama."


Valóban? És ezzel már a tőle érkező jelzések telibe sz*rása idején is tisztában vagy? Mert akkor esetleg lehetne közölni ezt vele, hogy ő se ringassa magát illúziókba. Igaz, ha hagyod, hogy ez utóbbi történjen, hosszabb ideig ki tudod használni.

2018. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

hékás!

most látom, hogy rendesen félreértettél..

olvass vissza!


én azt írtam, hogy férfiként egyszerűbb ha szingli akarsz lenni mert nem kezdeményeznek testközelből


hogy jön ide a kihasználás?

2018. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ú, tényleg. Én a kapcsolaton belüli jelzés tudomásul nem vételre gondoltam. Figyelmetlen voltam. Elnézést kérek.

Azt sem érzi meg egy férfi sem, ha valaki nézi? Csak mert hogy az a túléléssel kapcsolatos ösztön.

2018. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

észreveszem csak tudom mi lenne belőlünk..


amúgy semmi gáz, nincs hari :)

2018. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon más típus vagy, mint az ismerőseid. Lehet az is, hogy sokkal lassabban érsz. Lehet más típusú emberek vonzanak, mint gondoltad volna.


Lehet odafigyelhetné mi vonz mindentől függetlenül, nem csak emberekre gondolok, hanem bármi. És arra koncentrálni. És az örömet jelent jobban kibont és az általában segíthet.


Meg lehet valami környezet változás jót tenne. Más helyekre járni, más fajta emberek közé.


De szerintem a szerelem nem mindennapi dolog. Vagy legalábbis van olyan ember típus, akinek biztos, hogy nem az. Szóval nincs veled semmi baj. De azért, ha valaki vonz és kedved van azért megcsókolhatod, ha nem is vagy szerelmes. Lehet emberekhez kapcsolódni másképp is.

2018. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amúgy barátság is szép dolog, az is eltüntetheti a magányt. Próbáld ott is észrevenni ki az az egy egy ember, akivel nagyon együtt rezeg valami és vele jobban megnyitni magad.
2018. júl. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!