Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

Sok fiúnak tetszem a legtöbb jól is néz ki az emberek 90% szerint én szerintem se csúnyák de nem úgy nézek rájuk.Nagyon kedvesek,viccesek,okosak és sok bennünk a közös.Teljesen jól megvagyunk mindig jót akarnak nekem.

De nem tudok szerelembe esni.Nem is akarok minddel csak 1 emberrel.Szeretnék boldog lenni,nagyon magányos vagyok így.Tudom,hogy ez az ami hiányzik nekem.De egyszerűen nem megy.A barátnőim mutogatják a jobbnál jobb pasikat és én nem érzek semmi vonzalmat sem.Ugyan olyannak látom őket.Van egy fiú aki jó barátom és tetszem neki rengeteg bennünk a közös de tényleg,jól megvagyunk,mindig jól érezzük magunkat ha együtt vagyunk de nem tudok beleszeretni.

Kezdem úgy érezni,hogy senki nem vonz már.

Nem akarok egyedül maradni.Családot akarok és boldogságot.De így nem megy.Mit tehetnék?

Félek pár dologtól és lehet emiatt nem tudok szerelembe esni?

20/L (sose volt senkim,még csókom se volt)



2018. júl. 9. 16:54
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szerintem nem pont a legjobb pasik között keress, lehet neked a "csúnyább" fiúk kellenek. Így hogy csak helyes srácok vesznek körül lehet nem tudsz szerelembe esni mert megszoktad hogy mindig vannak körülötted helyes pasik és akik már a helyes kategórián kívül esnek nem érdekelnek téged. Próbálj nyitott szemmel járni és a belső tulajdonsagokat figEld ne csak a külsőt.


Elég zavarosan írtam le.. De nem tudtam megfogalmazni jobban amit gondolok, remelem te erted mit akartam ezzel mondani, és nem is bántottalak meg! 🙂

2018. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A félelem is lehet oka.

Én mindenesetre tök szomi lennék ha minden jó lenne és mégsem szeretnél :(

Am meg nem sürget semmi.

2018. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Úgy és akkor lehetsz szerelmes, ha és amikor nem AKARSZ az lenni. Pontosabban fel sem merül benned. Magyarul: ezt nem te csinálod, hanem megtörténik veled (már amennyiben megtörténik). Ugyanis ez nem tudatos, pláne nem akaratlagos folyamat.

Esetleg konzultáld meg a tudatalattiddal.

2018. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szeretnék már végre viszont szeretni valakit.

Lehet a félelem nem engedi,de hogy győzhetném le?

Nem attól félek,hogy dobnak.

2018. júl. 9. 17:34
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

"Szeretnék már végre viszont szeretni valakit."


Ha ezt nem felejted el azonnal, akkor példásan kics*szel magaddal. Muszáj neked ezek közül választani? Én ezt a baráti társaságot mindenestül meneszteném, és sürgősen átgondolnám, mi az, amit én akarok, és mi az, amit ők akarták (volna), hogy akarjam. Remélem, érted, mire akarok kilyukadni.

Ha van lehetőséged, utazz el nyaralni egy olyan helyre, a fentebb említett "társaság" bármely tagja nélkül, ahol teljesen új embereket ismerhetsz meg, és próbáld meg hagyni, hogy a másfajta környezet másfajta reakciókat váltson ki belőled.

Akarj megváltozni, és ha javasolhatok valamit, az legyen a célod, hogy olyanná változz, hogy minden tulajdonságod a téged valóban boldoggá tevő célok és emberek felé vigyen. Tessék önzőnek lenni. Ne családot akarj egyelőre, hanem boldog akarj lenni. És tojd le magasról, hogy ki mit vár tőled, akár kimondva, akár kimondatlanul. Ez a te életed, a te privát szférád, az isten szerelmére!

2018. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem a baráti társaságomra értettem a viszont szeretést.Hanem olyanra aki szeret engem és én is őt.Akivel eddig még nem találkoztam.
2018. júl. 9. 18:12
 7/19 anonim ***** válasza:

Ja, és mivel ennyire fiatal és tapasztalatlan vagy, még egy nagyon fontos tanács:

Bármikor, amikor a mostanihoz hasonló szituációban találod magad, konkrétan úgy érzed, hogy "ők olyan rendesek, csupa jót akarnak nekem, és én tudom, hogy ezt / azt / amazt kellene éreznem, és mégsem vagyok rá képes, mi a baj velem?" ez MINDIG annak a jele, hogy a csupa jót akaró emberek valamilyen módon manipulálnak, vagy manipulálni / használni próbálnak téged. Aki jót akar saját magának (pláne hosszú távon), és már tisztában van a manipuláció tényével, azonnali hatállyal leselejtezi az efféle illetőket az életéből.

2018. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy szeretni AKARSZ valakit, úgy soha nem fog sikerülni. Még egyszer: az vagy megtörténik, vagy nem.

De mondd csak, te valóban boldog akarsz lenni? Vagy csak valamilyen homályosan elképzelt álmot (család) bármi áron megteremteni?

2018. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ha a jelenlegi életedben nincs olyan, akit SPONTÁN, most azonnal képes lennél viszontszeretni, akkor ne erőltesd. Viszont azzal esetleg segíthetsz magadon, ha arra vágysz, hogy megismerkedj valakivel (eljöjjön az életedbe) olyasvalaki, akit önmagad bármiféle erőltetése nélkül, "nem is kérdés" alapon simán, magadtól viszontszeretsz. Így már oké? Ez használhatóbb?
2018. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Lehet a félelem nem engedi"


Kizárt. Ha valódi vágyat éreznél, annak akkora ereje lenne, hogy semmi jelentősége nem lenne semmiféle félelemnek, az összes többi érzésed másodlagos lenne hozzá képest, a félelmed pedig, ha lenne is, kb. eltűnne.

2018. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!