Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha az exemet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az exemet nem tudom kiverni a fejembol? Folyton ra gondolok es sehogy se tudom tultenni magam rajta. Ez mar vagy masfel eve igy van. Kobekulunk egy hetig jo minden aztan 3hetig nem is beszelunk aztan folytazodik ugyanigy az ordogi kor.

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért.

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, másképp nem megy.

2018. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen...ez csak akkor fog menni, ha nem beszélsz többet vele, 3 hét után se, és 1 hétig sem.
2018. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek. Szerintem is az lesz mert mar eskuszom belefaradtam. Allandoan o jar a fejembe. De tudom hogy ugyse jutunk egyrol a kettore. De valamilyen keppen meg jol is esik az amikor abban az egy hetben torodik velem. De jobb lessz megszakitok vele minden kapcsolatot csak kicsit nehez mert a hugom az o occsevel jar egyutt.
2018. júl. 3. 07:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen 1 hét öröm, 3 hét szenvedés és kínlódás, de soha nem fogsz vele előrébb jutni, és soha nem lesz már több köztetek.


Szóval 1 hét miatt nem érmi meg kínlódnod éveken át.

2018. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso kommizo igazad van.
2018. júl. 5. 09:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!