Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért pukkaszt állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pukkaszt állandóan a férfi kollégám?

Figyelt kérdés
Már vagy másfél éve nagyon-nagyon bejön nekem egy férfi kollégám, akinek elméletileg nincs barátnője. Ezzel ő teljesen tisztában van. Mindig pukkaszt, hol tréfásan, hol komolyabban beszól, piszkálgatja a hiúságomat, aztán ha ugrok, akkor két lépést tesz hátra... Miért csinálja ezt? Mire jó ez a szopatás?
2018. jún. 19. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

"Mire jó ez a szopatás?"


Szeretnéd te azt xd

2018. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz... Tényleg szeretnék egy értelmes választ. Hogy mi a francért csinálják ezt a pasik, amikor ezt csinálják. Tudom, hogy kedvel engem. Megpróbál felvidítani ha rossz kedvű vagyok, időnként próbál megnevettetni, stb. De akkor mi a halálnak nem fogadja a közeledésemet? És ha kezdek lemondani róla és visszalépegetni én is, akkor meg elkezd pukkasztani, és a többi hülyeség... Miért?
2018. jún. 19. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó dolog viccesnek lenni, másokat megnevettetni. Ennyi. Ha lennél annyira kreatív hogy a humort nem csak befogadni hanem megalkotni is tudnád akkor értenéd. Vannak közvetlen emberek és ne hidd már azt hogy minden férfi aki kedvesen szól hozzád az meg akar farkalni.
2018. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lufi vagy azér
2018. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkezd pukkasztani? Csak nekem új ez a szó használat valamire?
2018. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon értem...csak gondolom, hogy ez az 'ugratást' akarja jelenteni...


Egyébként lehet sz*rt sem akar tőle csak túl gondolod...esetleg legyezi a hiúságát, mert látja hogy oda meg vissza vagy tőle...kérdezd meg tőle, hogy még is mit akar tőled, csak nehogy nem várt választ kapj...

2018. jún. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az van, hogy unatkozik a munkahelyen, rajtad meg jókat lehet szórakozni.
2018. jún. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Élvezi, hogy szórakozhat veled. Ennyi. Szadista.
2018. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!