Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi állandóan néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi állandóan néz engem, akkor tetszem neki? Akkor miért nem jelölt vissza Facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam az egyetemen, mindig látom hogy néz de sosem beszéltünk még. Megörültem, hogy hátha tetszem neki, mert amúgy ő bejön nekem. Bejelöltem Facebookon, de ott törölte a felkérést. Akkor ezt most hogy van?

Tudom, élőben jobb lenne beszélgetni de én még nem mertem odamenni. Amúgy ő is elég félénk fiú, Facebookon sem nagyon aktív. De gondolom ha annyira tetszenék neki, akkor visszajelölt volna... Vajon miért tette ezt?


2017. márc. 25. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy ő is elég félénk fiú, Facebookon sem nagyon aktív."

Pont ezért törölt..szerintem megijedt, mert akkora lehetőséget kapott amire álmaiban sem gondolt.. az ilyen félénk fiúknál érdemesebb élőben próbálkozni, ahogy írtad.. ha meg akarod ismerni, neked kell a bátrabbnak lenni :)

2017. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De olyan helyes, nagyon vonzó fiú és mégis ennyire félénk? :/
2017. márc. 25. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy azt nézi, hogy mennyire hasonlítasz a Stanci néni második unokatestvérére Hamburgból.

- Ha néz valaki, akkor nem biztos, hogy azért teszi, mert bejössz neki

- Ha "néz" valaki, akkor nem biztos, hogy téged néz, csak a tekintete útjába esel, mint a villamoson a szemben ülő

- Ha mégis téged néz, mert tetszel neki, de nem jelöl vissza a Face-n, akkor egy életképtelen farok és kínlódna vele akinek hat anyja van!

Egészséges párkapcsolathoz, egészséges emberek kellenek, de te tudod!

2017. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


... és még egy lehetőség:

Nem félénk, csak van barátnője, (amúgy meg nem a Facebookon élik a mindennapjaikat) és a bejelöléseddel nem akarja bonyolítani az életét, mert a csaja féltékeny típus.

2017. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Azt honnan tudod, hogy törölte a jelölést? Azt tudtommal nem mutatja a Facebook. Lehet, hogy csak azóta sem volt fent.
2017. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam egy férfival. Ő kezdte az ismerkedést mindig nézett,meg mosolygott rám,aztán megszólított,dícsérgetett,megbeszéltük ,hogy bejelöljük egymást facen,de ő szart visszaigazolni. Hát én töröltem. Innenstöl kezdve tojok rá,kerülöm,rá se nézek. Valószínűleg csak hülyít téged..
2017. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Onnan lehet tudni, hogy törölte a jelölést, ha ismét jelölhető.

2017. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra tudok tippelni hogy bejössz neki csak nem facen akar beszélni veled hanem élőben !
2017. márc. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!