Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csávó akivel chatelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csávó akivel chatelek faceen. Nagyon rendes ( eddig) de nem nagyon tud írni, és fura cuccokat hord, ami miatt állandóan megbámulják az emberek. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
úgy voltam beszélek vele hátha nagyon rendes, de nem tudok eltekinteni attól h nem figyel magára. Miért? még nem lesz valakim. De az a baj, h ő meg szeret engem. Most mit csináljak? én nem akarok vele összejönni. Most akk ne is beszéljek inkább vele?
2016. nov. 28. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor legjobb, ha megmondod neki, hogy ne haragudj, de jobb, ha tovább nem chatelunk. Minek fecsereld az idődet, es hülyítsd a srácot, ha tudod, hogy semmit sem akarsz tőle? Csak azért, mert ő 'szeret' téged, az nem elég egy kapcsolathoz. Ha meg még nem is találkoztatok, akkor nem szerethet, csak legfeljebb tetszel neki. A szerelem az hosszabb idő után kialakuló érzés, miután megismertél valakit es kapcsolatos van vele. Chateles által annyira nem lehet megismerni valakit, mint személyesen. Hagyd az egészet szerintem. Ne hajszoljd a 'szerelmet', inkább ismerd meg magadat es érezd jol magad a saját bőrödben, majd azután találkozol valakivel aki ok lesz. :)
2016. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!