Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van még mindig együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még mindig együtt egy gyönyörű, okos, anyagilag független nő egy olyan pasival aki még azt is megtiltja neki hogy más férfire ránézzen vagy hozzászóljon és állandóan balhézik?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ilyen nőt, 33 éves. A pasi 31. A nő jó ügyvéd, saját egzisztenciája volt már amikor összejött a fickóval. Saját luxusautó, több tízmilliós lakás, stb. A férfi amolyan vállalkozónak mondott valaki, mindig üzletel valamivel. De általában csak kávézókban, éttermekben, konditeremben látni, dolgozni nem jár sehova. Neki is adottak voltak a jó életkörülmények, kb. mint a nőnek. Szóval egyik fél sem a másik pénzéért van a kapcsolatban.


Régóta ismerem a nőt, sokáig szerelmes voltam belé, de akkor párkapcsolatban élt, amikor meg szabad volt akkor meg én. Közös a szimpátia, jól el tudunk beszélgetni. Amióta együtt van azzal az alakkal nem nagyon látni sehol ahová eddig járt, teljesen eltűnt. 3 hónapja összefutottam velük, a srác az én haverjaimmal lógott (kiderült hogy az egyikkel gyerekkori barátok és most találkoztak újra több év után) a nő addig egy másik asztalnál volt a barátnőivel. Teljesen normálisnak tűnt a gyerek, jól dumáltunk, humoros volt és jó fej, olyan igazi a "társaság középpontja" figura. Meg is beszéltünk közös kondizást, stb.

Aztán megjelent a helyen (halk zenés szórakozóhely, amolyan beülős beszélgetős, mint inkább bulizós-táncolós-részeges) a nő egyik férfi ismerőse (az asztaltársasága egyik tagjának a munkatársa). Leült közéjük, egy másik csajjal beszélgetett végig. Egyszer csak hozzászólt az ügyvéd csajhoz hogy cseréljenek helyet, hogy közelebb ülhessen a kiszemelt nőjéhez. Kedves volt mint mindig, pár mondatot beszélgettek utána helyet cseréltek (amúgy jó képű a munkatárs gyerek, de nem kezdett ki vele egyáltalán! Még direkt kerülte is a csajt mert tudta hogy ott a barátja).

Erre hirtelen felugrott az ügyvéd nő "vállalkozója" és kirángatta a csajt a székéből és mindenki előtt ordítozni kezdett vele: mit képzel hogy más férfira mosolyog, mit akar tőle? Látott mindent és ezt nem fogja annyiban hagyni.

Mindenki ledermedt. Gyorsan leléptek a helyről, a munkatárs gyerekre még csúnyán nézett, de visszafogtuk nehogy nekimenjen.


1 hónapja kondizás közben összefutottam a csajjal. Elbeszélgettünk mint régen. Nevettünk, sztoriztunk de semmi komoly nem volt csak egy baráti beszélgetés.

Erre pár óra múlva csörgött a telefonom, a pasija hívott hogy "Tud mindent, elmondta neki hogy szerelmes vagyok belé és bevallotta hogy én is bejövök neki" Nem fenyegetett meg vagy ilyesmi, csak elmondta ezt. Én meg elmagyaráztam neki a dolgot, le is nyugodott látszólag. De megmondta hogy el van tiltva tőlem a csaj és kerüljem el találkozok vele. Nem lesz következménye de nem akar zűrt és félreértést.


Azóta hallottam még két ilyen kirohanásáról a srácnak! Ezt csinálja állandóan, szegény csaj már rá se nézhet egy férfi eladóra sem, mert már rögtön elkezd képzelődni a barátja. És ennek ellenére vele van még mindig! Szerintem semmi nem indokolja hogy egy ilyen időzített bombával éljen együtt egy szép, okos, független nő!


Egész nap azon jár az eszem hogy végre elmondom neki az érzéseimet és "megszöktetem" ebből a kapcsolatból. Csak tartok tőle hogy koppani fogok, mert valamilyen megmagyarázhatatlan okból nem hagyta el eddig a srácot! És tartok tőle hogy most sem fogja vagy visszamegy hozzá! Nem így ismertem meg, olyan lett mint egy kirakati bábu akinek kuss van ha a srác azt mondja.

Mostanában még többet gondolok rá, nem akarom hogy tönkremenjen egy ilyen kapcsolatban aminek semmi értelme és csak sérül benne!


Mit tudnék tenni, ti mit tennétek?



2014. jún. 20. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a litániát, így csak a fő kérdésre válaszolok.


27 éves, független, diplomás, dolgos, kedves, cuki stb. nő vagyok. Volt tavaly egy barátom, aki 25 éves volt, a Ba-t csinálta vagy 7 éve, a szüleivel élt, szabadidejében netezett, előttem élete se volt, és a külsején kívül SEMMI értékes tulajdonsága nem volt. De tényleg SEMMI. Én annyira addikt voltam belé egy évig, hogy elmondani nem lehet. Imádtam. Rajongtam érte, csüngtem a szavain. Megcsalt, visszafogadtam, megcsalt újra, visszafogadtam, folyton lekövérezett (158cm, 49kg voltam), undorítóan beszélt velem folyton, és imádtam, majd pedig kidobott, mert ő külföldön akar dolgozni. És egy ilyennel nem fog megállapodni, mint én, mert vannak nálam jobb nők is (külsőre).


Ez féléve volt, azóta én átmentem az öngyilkos fázistól elkezdve mindenen, és most jutottam el az elfogadásba, amikor már csak ürességet érzek.


Nem tudom megmagyarázni, hogy mi volt velem, egyszerűen nem tudom. ELőtte is értelmes pasijaim voltak, meg utána is. Engem is próbáltak megmenteni srácok, a szüleim, a barátaim, de senkire se hallgattam, csak ŐŐŐŐ érdekelt.


Bocs, ha nem segítettem, de lehet, hogy a lány is így van a pasival, azért írtam le:)

2014. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez van mikor szerelmes az ember, iszonyat hülye tud lenni:) Amit barátként, családtagként tehet az ember, hogy figyel és amikor alkalmassá válik a helyzet segít. Amíg otta köd addig az áthatolhatatlan.
2014. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!