Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt valakinek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek olyan hogy később szeretett bele a párjába?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel volt egy éjszakánk néhány hete.Elutaztam hozzá,úgy volt hogy maradok pár napot nála de másnap haza jöttem.😄Valahogy elmúlt a rózsaszín köd azzal az egy nappal.Ő azóta is mindig ír.Éjjel nappal,hogy velem akar élni,nem bír elfelejteni.Sok szépet ír.Mondtam neki hogy nem vagyok szerelmes,azt mondta majd idővel az leszek.Ez lehetséges?Van ilyen.Nagyon kedves semmi baj vele,de nem érzek semmit.Max csak a hormonjaim dolgoznak most,és túl magányos vagyok lehet.Kinek mi a véleménye?

2018. jún. 6. 15:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Wow,hát ezeket olvasva tényleg el kell gondolkoznom ezen a fiún.Lehet beadom a derekam.😄
2018. jún. 6. 19:44
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,neked is nagyon igazad van.Hagyom egyenlőre a dolgot úszni az árral.Aztán lesz ami lesz.Nem ígérek neki semmit addig.Ennyi.Már csak azt nem tudom mit csináljak az új helyes,magas csodálatos emberkével.😅
2018. jún. 6. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!