Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelt kérdés
Valamelyikőtökkel történt már úgy mint a filmekben? Romantikusan?
2018. máj. 30. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Minket közös hobbi hozott össze. Már 4 éve ismertük egymást, aztán egyszercsak, szinte ugyanakkor mindketten rájöttünk, h jé, ez az ember tök jófej. 😄 10 éve vagyunk házasok, még mindig imádom. 😊
2018. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Itt gyiken.

Több, mint 4 éve vagyunk együtt.

2018. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Munkahelyen :)
2018. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 peca1000 ***** válasza:

Találkahely.hu-n.


Első randin fel sem ismertem, mert egy morcos, jóval idősebbnek tűnő nő jött el.


Mondtam is neki, hogy bocsi, de én egy másik lánnyal találkozom.


Én egy széken ülő bájos fiatal lány láttam a képen, és nem hasonlít rá. Ezt így a képébe mondtam.


Kiderült, hogy ő az, csak pár évvel korábban készült.


Nehezen hittem el.


12 éve együtt vagyunk :)

2018. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tinder. Mindketten komolyat kerestünk. Sokat beszélgettünk és nagyon egyeztek a céljaink:)


Egy éve vagyunk együtt


24N

2018. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi is Badoon. Ő írt rám először, elkezdtünk beszélgetni. Eleinte vissza sem akartam neki írni, a stílusa sem nagyon jött be, de aztán, amikor felhozta, hogy találkozzunk, úgy voltam vele, hogy miért is ne, mit veszíthetek. Hát, amikor megláttam őt élőben, szerelem volt első látásra szó szerint. Igaz, még csak két hónapja vagyunk együtt, de minden nagyon szuper, kiegészítjük egymást, ott változtatunk ahol kell.
2018. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Közös barát által. Haverok lettünk, majd barátok, majd összejöttünk (megismerkedéstől számítva ez olyan 3 év múlva jött el)
2018. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Chat.hu.


1000km-re költözőben volt épp, így fél évig csak fészen beszélgettünk.


Utána első randi, sokadik randik, majd 5 hónapnyi ingázást követően kiköltöztem hozzá.


Idén nyáron leszünk 2 éve együtt.

2018. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!