Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te hogyan ismerkedtél meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelt kérdés

Hol? Hogyan? Első csók? stb. stb.

Részletesen, ha kérhetem. :)



2016. jún. 12. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát még sehogyan.

20F

2016. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Nincs párom, és nem is volt még eddig. :/


24f

2016. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Részegek voltunk, és egy szórakozóhelyen történt...Ennek lassan 10 éve...:)
2016. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Egy fesztiválon találkoztunk. Egy barátnőmmel ismerkedett egy pasi, ő hívta oda a barátomat. Beszélgettünk, hülyéskedtünk, 3 napig el sem hagytuk egymást. Az első csók már ott megtörtént. Megbeszéltük hogy keressük egymást, 3 nap múlva meg is talált facebookon (egyikünk sem emlékezett a másik vezetéknevére :D). Egy hónapig beszélgettünk a neten keresztül, közben szépen szerelmes lettem belé, szóval feldobtam hogy találkozzunk. A talin kiderült hogy ő is szeret, össze is jöttünk. Ennek lassan 3 éve. :)
2016. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Remélem hogy egyszer majd leírhatom.
2016. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szuletesnapi bulin voltunk. Annyira reszeg voltam,hogy beraktam a hallgatot es sirtam. A parom azt mondta ott szeretett belem,mert hogy milyen aranyos voltam. Masnap mar bejelolt facen,irogatott,hivogatott mindig. Talalkoztunk sokat,utana elutaztam Ausztriaba,es mikor hazajottem ott vart a vonatallomason csokorral, ott volt az elso csokunk is. 5 eve vagyunk egyutt.:)
2016. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Tinderen. Pesten rohadt nagy vihar volt aznap, bokáig ért a víz Népligeten, tömegközlekedés leállt és társai, akkor kezdtünk el dumálni. Pár nap múlva randiztunk, melóból jöttünk mindketten, egyikünk fittebb volt mint a másik :D. Kaptam tőle csokit, teljesen odavoltam. Mentünk étterembe, mert 12 óra recizés nyár közepén ki tudja készíteni az embert, majd éhen haltam. Nem akartam, hogy fizesse a részem, de amikor a pincér kérdezte, k@rtya vagy kp, akkor én rávágtam a kártyát, ő a kp-t, aztán néztünk egymásra nagyon értelmesen, a pincér meg ránk, és mielőtt mondhatzam volna, hogy felezünk, ő mondta, hogy kifizeti az egészet. Aztán kifeküdtünk éjszaka közepén a hegyre egy pokróccal, csillagfényes első csók, kézenfogva sétáltunk, stb. Életem legjobb randija volt :)
2016. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jelenleg nincs párom, de a volt barátom feljebb járt egy osztállyal. Média óra keretében moziban voltunk és a karfámra tette a kabátját én pedig elkértem aztán, mert fáztam (:

Első csók rá 3 héttel volt, mert közben megmondtam neki, hogy nem éreztem különösebben semmit, majd jött a tavaszi szünet és nagyon vágytam rá. Aztán egy közös mozi után elcsattant köztünk (: de ennek már egy jó ideje.

2016. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyetemen dolgozom, ő ott tanult. Felvettük a kapcsolatot fb-n, aztán szilveszterkor, mikor behalt a buli, amiben voltam áthívtam oda. Elkezdtünk beszélgetni, filmeztünk, és mikor a házigazda is elment aludni, elcsattant az első csók. Egész éjjel dumáltunk, meg élveztük egymás közelségét. Végül megbeszéltük, hogy ezt lehetne folytatni, azóta együtt vagyunk. Még nem olyan hosszú kapcsolat ugyan, de ma már úgy érezzük, mintha évek óta együtt lennénk. Nagyon jó, harmónikus a kapcsolatunk, egyikünk se tapasztalt ilyesmit korábban :)
2016. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Internet,tarskereso,tavkapcsolat kesobb osszekoltozes. 8eve egyutt :)
2016. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!