Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudod hogy az akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod hogy az akivel egy párt alkottok, az az 'igazi'?

Figyelt kérdés

Úgy értem találkozol valakivel, ismerkedtek szépen lassan kibontakozik a dolog. Honnan tudjátok hogy vele akarjátok leélni az életeteket?


Hogy ő az akinek ugyan vannak bizonyos hibái de mégis vele vagytok együtt.


Mik azok a dolgok, tettek, amik miatt a nehézségek ellenére is tudjátok ő vele akartok családot?


Miből érzi ezt az ember? Hogy lehet benne biztos?


2018. máj. 14. 20:25
1 2
 11/14 Carragher_x ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy "igazi". Aki ezt a Nők Lapjás, romkomos bullshitet keresgeti, az soha életében nem fog huzamosabb időre megállapodni.

Jól érzed magad a másikkal, inspirál, megvan a szükséges bizalom, vonzalom, jól tudtok együttműködni. Nagyjából ennyi a nagy titok.

2018. máj. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy tökéletes kapcsolatban folyamatosan megvan az eltávolodás ésösszemelegedés hullámzása. Nyilván az eltávolidásnak könnyű engedni. Újra egymásra találni viszont nagy munka.

Közös programok, közösen átélt új élmények például növelik a kötődést. Tehát ki kell ttudni használni a hullámzást. Ha erre te és partnered is vevők vagytok, akkor ő lehet az igazi.


Tehát az ember személyisége folyamatosan változik. Egy idő után ellentétes irányba, mint a párja. Ilyenkor újra meg kell ismerni egymást, kicsit újra egymásba szeretni, kicsit újra összhangba kerülni.

2018. máj. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Biztos sosem lehetsz benne, hogy 30-50 evig boldog, harmonikus kapcsolat var ratok. Abban lehetsz biztos, hogy lesznek hullamvolgyek, nehezsegek, es naprol napra tenni kell majda kapcsolatert, hogy az viragozzon.


Igazi olyanforman nem letezik, hogy a parom lenne azegyetlen, akivel le tudnek elni egy eletet boldogsagban. Biztosan sok mas felfival is mukodne. De, epp azert tervezek vele, mert nem erzem, hogy tovabb kene keresgelnem. Mellette revbe ertem, onmagam lehetek, sot, meg jobban kibontakoztam , rengeteg uj, jo dolgot hozott az eletembe, szeretem ot, mint embert, nem csak mint partnert,igen, a hibaival egyutt is, valamint belul erzem, amit meg sosem ereztem. Leginkabb ugy tudnam elmagyarazni, hogy eddig, ha barmi ellentet, velemenykulonbseg volt koztem es a voltpasijaim kozott, rogton megremegett bennem a lec, ugy ereztem, barmi vita veszelyezteti a kapcsolatunkat...most ha vitatkozunk is /csakis kedves hangnemben/, nem erzem, hogy ez negativ hatassal lenne rank, sot, meg jobban szeretem ot azutan :-)

2018. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtatok, köszönöm
2018. máj. 17. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!