Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudod hogy az akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod hogy az akivel egy párt alkottok, az az 'igazi'?

Figyelt kérdés

Úgy értem találkozol valakivel, ismerkedtek szépen lassan kibontakozik a dolog. Honnan tudjátok hogy vele akarjátok leélni az életeteket?


Hogy ő az akinek ugyan vannak bizonyos hibái de mégis vele vagytok együtt.


Mik azok a dolgok, tettek, amik miatt a nehézségek ellenére is tudjátok ő vele akartok családot?


Miből érzi ezt az ember? Hogy lehet benne biztos?


2018. máj. 14. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Tettek, kommunikáció, ismertség, megfelelő önismeret, bizalom, hosszú eltelt idő, és minden egyes nap mind a ketten teszünk a kapcsolat működéséért.

Mindenkinél mások a tettek, ezt nem lehet így konkrétan leírni.

A lényeg, hogy mind a ketten egy hullámhosszon legyetek és tudjátok, hogy csak egymást akarjátok, amiért mind a ketten tesztek is napi szinten.

2018. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Olyan nehéz ez az egész. Én 24 éves vagyok még csak, szeretnék szép nagy családot.. De annyi a válás körülöttem a rossz viszony.. Akikrol azt hittem sose válnak szét útjaik mégis vége lett.


Csak arra akadok kilyukadni hogy tudom nincs recept de lényegi pontok biztosan vannak.

2018. máj. 14. 20:32
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Olyasmit nem észleltem még amit az egyes írt,pedig rég elmúltam már 30 éves.
2018. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem a másik rossz tapasztalatából kell kiindulni. A válások is mutatják, hogy sokan belesz..rnak a kapcsolatba, nem foglalkoznak a működésével, csak van oszt kész. De az már nem jut el az agyukig, hogy azért, hogy valami működjön, azért tenni is kell.


Pl. az autó is csak akkor működik, ha foglalkoznak vele, karbantartják, tankolnak bele...stb.


A párkapcsolat is hasonló. Törődni és ápolni kell, mind a két félnek napi szinten.

2018. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Saját magadban legyél biztos! Igazi csak a mesében van.


El tudod fogadni a hibáit is, jó vele beszélgetni, tudtok hülyéskedni, sose unjátok egymást. Őszintén meg tudtok beszélni mindent, ami fontos. Tudtok vitatkozni harag nélkül. Jó a szex, de szex nélkül is vágysz a társaságára.

Azt mindenki felismeri, hogy jó-e a kapcsolata. Szerintem.

Azt pedig el kell fogadni, hogy itt is van jin és jang: nem csak jó és szép dolgok lesznek, hanem rosszak is, hullámvölgyek, viták, de azokban az időkben is meg kell találni a szép perceket. Tenni kell, hogy kimásszatok, és jön jobb is.


Gyereket csak akkor, ha mindketten érzitek, hogy akarjátok, és stabil a kapcsolat. Nagy próbatétel.

2018. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
sehonnan nem tudod, ha a màsik önző, képtelen àldozatot hozni, nincs benne alàzat, akkor voritekolhato hogy ez felszinre fog jönni és vàlàs lesz a cége
2018. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jókat írtatok köszönöm.


Ez amit mondtál hogy magamban legyek biztos. Hát igen. Nem leszek könnyen szerelmes az biztos de akibe igen azt nagyon mélyen tudom szeretni. Éppen ezért ilyenkor nagyon biztos vagyok magamban. Hibákkal egyutt fogadom el.


De beszélgettem pl sok férfival ismerkedés szintjén. És nagyon sokszor azt éreztem ők valójában nem is tudják mit akarnak vagy hogyan akarják.. És ezt érezni.. És ez elbizonytalanít engem is hogy vajon ha bármi lenne kitartana e mellettem az az illető. Ettől félek leginkább.


Hát igen a gyerek nagy próbatetel az biztos.

2018. máj. 14. 20:43
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mikor levette a bugyit, belső felére oda volt írva, "én vagyok neked az igazi". Az írás nem tévedett.
2018. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Érzelmi kötődés, közös célok, bármi van időben kell megbeszélni, és kompromisszumokat kell kötni, ez így a sablonos verzió, de amúgy nincs két egyforma ember, így ami az egyiknél örökre megtart egy kapcsolatot, az lehet a másiknál pont a szakítást eredményezi. Egy biztos: A rózsaszín köd elmúlik, utána mutatja ki mindenki az igazi oldalát.
2018. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Sehonnét, mert nincs igazi. Fogalmam sincs, hogy akivel most vagyok, milyen lesz 10-20 év múlva.
2018. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!