Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hatásosan le lehet építeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásosan le lehet építeni így egy nő vonzalmát a párja iránt?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen a megítélése a dolognak, és, hogy szemétség-e, undorító-e. Ha ilyen válaszokat írtok, a saját időtöket pocsékoljátok.

Az érdekel, hogy működőképes-e.


Tehát:

Adott egy elég szép (8/10) huszonéves nő, évek óta kapcsolatban él egy pasival, aki nála fiatalabb, nem izmos, nem igazán jóképű, visszahúzódó és egyáltalán nem gazdag. Ránézésre egy kis tejfölösszájú szerencsétlen, akibe bármikor bele merne kötni az ember. Nem gyűlöletből írom, csak szeretném, hogy el tudjátok képzelni.

Ha a nővel kialakítok egy haveri viszonyt, és burkoltam alázom, cukkolom a pasiját, majd ha már komolyabban beszélőviszonyban vagyunk, akkor gátlástalanul rányomulok. Lehetséges, hogy tudat alatt csökken a vonzalma a pasija iránt, mert azt látja, hogy meg merik tenni még azt is, hogy neki fikázzák + rá is mernek nyomulni a nőjére, tehát semmi tekintélye nincs, mint férfinak? Érvényesülnek az "erősebb kutya bszik" elv?


Kizárólag őszinte válaszokat és érvelést szeretnék, cukormázas magasztalást, ténytagadást nem. Aki ideges a kérdésemtől, inkább nyomja meg a vissza gombot!


2018. máj. 7. 15:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a szitu maga ismerős, én vagyok a szép lány, a páromról pedig sokszor kérdezgetik, hogy minek is vagyok együtt vele, amikor fényévekkel jobb/gazdagabb pasit kaphatnék. Hasonló szituban is volt részem, a harmadik rosszindulatú megjegyzésnél leépítettem a havert, engem rohadtul felidegesített, hogy hogy van mersze egyáltalán ehhez. Semmi köze egy random embernek a kapcsolatunkhoz, az a mi magányügyünk. Szóval, ha minden rendben van, egyáltalán nem érvényesül az elméleted, hiszen a lány személyes támadásnak fogja venni, ha bántod a választottját, és mindenáron meg fogja védeni.
2018. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
" tehát semmi tekintélye nincs, mint férfinak?" - ahhoz képest neki van egy szép barátnője, te meg csak vonyítasz a lyuk után, te szerencsétlen kis farok... :D
2018. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer anno egy "haver" kezdett viccelődni a barátom külsején. A második ilyen után én is elkezdtem őt folyamatosan oltogatni. Mindig olyat szóltam be,amire nem tudott mit mondani. Jó hamar leszokott róla. Mindig alul maradt így ez nem volt probléma. A mai napig működik ez a stratégia. A srác a viccelődést nem gondolta komolyan,de ha komoly lett volna biztos orrba is vágom. Finoman és nőiesen^^
2018. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer szóltak be a páromra - lehetne magasabb, nem gondolod? -, az illetőnek helyből megmondtam, hogy hová tegye a jótanácsait :D


A kedvesem alacsony férfi (166 centi), valóban, de abszolút nem érdekel, mert egyébként nagyon jó ember, 100%-ig megbízok benne, és nincs az az Adonisz, akire lecserélném :)

Őt szeretem a kicsi, hobbitos testalkatával, szakállával, tekintetével és önmagával együtt.


Egyébként te meg gondolkozz el, miért nem akar tőled semmit a kiszemelt csaj. Ilyen passzív-agresszív kígyótól én is elzárkóznék 100%-ban.


29n

2018. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!