Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hatásosan le lehet építeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásosan le lehet építeni így egy nő vonzalmát a párja iránt?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen a megítélése a dolognak, és, hogy szemétség-e, undorító-e. Ha ilyen válaszokat írtok, a saját időtöket pocsékoljátok.

Az érdekel, hogy működőképes-e.


Tehát:

Adott egy elég szép (8/10) huszonéves nő, évek óta kapcsolatban él egy pasival, aki nála fiatalabb, nem izmos, nem igazán jóképű, visszahúzódó és egyáltalán nem gazdag. Ránézésre egy kis tejfölösszájú szerencsétlen, akibe bármikor bele merne kötni az ember. Nem gyűlöletből írom, csak szeretném, hogy el tudjátok képzelni.

Ha a nővel kialakítok egy haveri viszonyt, és burkoltam alázom, cukkolom a pasiját, majd ha már komolyabban beszélőviszonyban vagyunk, akkor gátlástalanul rányomulok. Lehetséges, hogy tudat alatt csökken a vonzalma a pasija iránt, mert azt látja, hogy meg merik tenni még azt is, hogy neki fikázzák + rá is mernek nyomulni a nőjére, tehát semmi tekintélye nincs, mint férfinak? Érvényesülnek az "erősebb kutya bszik" elv?


Kizárólag őszinte válaszokat és érvelést szeretnék, cukormázas magasztalást, ténytagadást nem. Aki ideges a kérdésemtől, inkább nyomja meg a vissza gombot!


2018. máj. 7. 15:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ez függ a nő, a párja és a te személyedtől is. De az biztos hogyha rányomulsz egy nőre miközben szidod a párját (esetleg magadat meg fényezed), akkor szinte biztos hogy a nő egy utolsó tahónak fog gondolni.

Ha csak őt dícséred, sokat nevettek együtt, akkor már jóval több esélyed van.

Ha pedig őszinték az érzéseid és nem csak megdugni vagy az egódat fényezni akarod vele, hanem valóban, őszintén kíváncsi vagy rá, az érzéseire, ha kinyithatja neked a szívét, te pedig továbbra se szólsz egy rossz szót sem a barátjáról,( legfeljebb ha ő mondja ráerősítesz), inkább sajnálod ha hullámvölgyben van, akkor megintcsak több az esély. Viszont ha egy gyenge pillanatában csapsz le rá, az visszaüthet, mert megbánhatja, megharagudhat rád.


Viszont nagyon kérlek, csak azért hogy megdönthesd ne akard tönkretenni a kapcsolatát. Csak ha valóban szereted. De itt az az érzésem hogy csak egoról van szó...

Van sok csinos lány aki nem él kapcsolatban

2018. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem tipor az senkiébe, csoda, hogy még hagyták élni. :)
2018. máj. 7. 15:50
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha öt éve tart akkor gondolhatod, hogy ő pont erre a tejfölös szájú típusra bukik... Szóval arra következtetek, hogy ennek az ellentétje nem fog tetszeni neki...
2018. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen pasi, aki megpróbálkozott ezzel, oltogatta a párom, egyszer-kétszer még azt hittem, csak poén, így letudtam annyival, hogy figyelmeztettem, hogy nem vicces. Kb a harmadik ilyen megnyilvánulása után, illetve mikor nekiállt nyomulni rám, szépen kulturáltan közöltem vele, hogy most két opció van a további kapcsolatunkat illetően:

a.) szépen befogja, többet nem szól hozzám, soha többé nem jön a közelembe, és úgy tesz mintha nem léteznék, vagy

b.) felpofozom, és utána jön lényegében ugyanaz, mint az előbbi.

Hálistennek belátta, hogy mindkettőnk számára kellemesebb az "a" lehetőség, senki se akar balhét, így azóta szerencsére nem beszéltünk, nem is láttam. Letiltottam mindenhonnan, még egyszer írt azóta valami gagyi sms-t hogy ne haragudjak rá, meg mit tudom én, de tojtam rá, azóta nyugisabb az életem.


Bárkivel ugyanezt tenném, aki fikázza a páromat.

Nem is értem. Ki a túrót érdekel, hogy Pistike mit gondol az én páromról, szerinte mennyire jó pasi, stb??? :D Ő szeretne együtt lenni vele, vagy mi?

Én úgy gondolom, felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni egyedül is, hogy nekem ki vagy mi tetszik. Véleményt kulturáltan, hozzám közel álltól még esetleg elfogadok, de aki random emberként alázgatja a párom, az az ember úgyis olyan értelmi színvonalon áll, hogy nem lenne bennünk túl sok közös, mindkettőnknek jobb, ha nem foglalkozunk egymással.


Egyébként erre TÉNYLEG kíváncsi lennék: milyen jogon, alapon mond valaki véleményt más párjáról? Miért gondolja néhány ember, hogy az egész világnak az ő ízlésük szerint kell működnie? Mi van akkor, ha a csajnak a visszahúzódó, nem izmos pasik jönnek be? Egyáltalán miért foglalkozik egy pasi egy másik pasi külsejével ilyen szinten, ha heterónak vallja magát? Semmi bajom a melegekkel, de ennek semmi értelme, hogy "nem vagyok meleg, de azért szeretek más pasikkal foglalkozni állandóan" :D

Szóval ezt így hogyan és miért gondolják páran?

2018. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Random ismerősök próbálkoztak nálam ilyennel, hogy nem tudom, mit látok a páromban, nem nagy dobás külsőre stb (mondjuk jobbára nők voltak, de egy-két férfiismerős is akadt, de sztem nem akartak többet tőlem). Rólam kb, azonnal lepergett, vagy azt gondoltam, "Jó'van, nem neked kell, tetsszen", mert tényleg tetszett külsőre is a párom, annak ellenére, hogy nem egy médiaideál, sőt valszeg az még pozitívum is volt :D.


Az meg nekem minden helyzetben taszító, ha vkin egyértelmű, hogy azért fikáz mást, hogy ő jobb helyzetbe kerüljön.

2018. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki bárkivel így viselkedik, az nálam elássa magát egy életre, szóval kb. semmibe vennélek.
2018. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elkezdené szidni a páromat, akármilyen burkoltan is, megemlegetné azt a napot élete végéig. :D Meg is történt már, nem üvöltöztem vele, nem tiltottam le, de odaszúrtam, ahova kellett és úgy, hogy még ma is emlegeti. :) De én egyébként védem a szeretteimet nagyon, ilyen típus vagyok. Szóval nem. És akiket ismerek, náluk is így lenne, ahogy nálam :D
2018. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítottam meg ilyen miatt barátságot, pedig ott nem volt ilyen hátsó szándék a dologban, csak öntudatlanul kicsúsztak a száján dolgok. Nem volt nagy drámai szakítás, csak egyre ritkábban kerestük egymást. Ha a kapcsolaton már vannak repedések akkor persze, működhet. Így működik kb az egész kereskedelem, az 50%-kal jobban dúsító szempillaspirált ugyanezzel a trükkel sózzák rá az emberre.


Ha eleged van belőle azért én akkor is leírom, hogy egy utolsó szemétláda vagy, hogy ilyesmit fontolgatsz. Remélem az aljasságod egyszer visszaüt rád.

2018. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
hat ocsem en is ilyen vagyok es ha meglatnam vagy a csajom elmondana miket csinalsz es miket mondasz ram , az se erdekelne ha maffia fonok vagy ugy szetvernem a pofad mikor setalsz egyedul az utcan hogy csak na , azt hiszed 50 kilos srac nem tud szetverni egy kigyurt pasast akkor nagyon tevedsz
2018. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Ez a "fel kell nyitni a szemét" ez bénán hangzott nagyon már bocsi :D


Attól h a te szemedben a srác egy dupla nulla, nem tudhatod h mit tud mégis, ami miatt a csaj totál odavan érte. Lehet megkapja tőle azt a fajta szerelmet a lány is, amire szüksége van.


Nálunk ugyanez a felállás. Járok egy fiatalabb sráccal. Én be vagyok sorolva a 10/10 kategóriába, mert szép, csinos vagyok és lehengerlő a személyiségem :D összejöttem egy sráccal aki minden rokonom szerint és ismerősöm szerint is, nem való hozzám. Én ezen mindig úgy felbszom magam...mégis honnan tudhatnák miért vagyok oda érte...ha nekem nem hiszik el h értékes emnber, megismerni meg nem akarják akkor sajnálom.


A másik, ha egy normális nőnél ezt előadod valóban nem fogja díjazni, mert nem egy áruló qrva.

2018. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!