Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szolnatok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok egy ilyen alkalomhoz?

Figyelt kérdés
A parommal mindketten szoktunk szorakozni jarni, kulon es egyutt is, soha nem csaltuk meg egymast. es valahogy szoba jott, mi lenne, ha egyszer mindketten egyedulallokent mennenk el? Valaki tapasztalat? 20+ vagyunk, 1 eves kapcsolat.

2018. máj. 2. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Akkor b..sszatok orrba-szájba, ha forr a véretek. Tényleg silány lehet ez a kapcsolat, ha nem tudjátok egymást kielégíteni és nem elégszetek meg egymással.
2018. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha ez felmerült, és meg is teszitek, akkor a következő lépések között a nyitott kapcsolat lehetősége is ott lesz. Azt pedig nem biztos, hogy tolerálni fogja mindkettőtök. Persze lehet úgyis élni, de kevesen alkalmasak rá, annál többen érzik úgy, hogy ők megtennék, de ha a párjuk is, az a világvége. Az ilyenekből csak akkor jön ki jól az ember, ha mindketten benne vagytok a buliban.
2018. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
"Forr a vérünk". Ja,csak nem egymásért. Vicces 😂😂
2018. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

Jézusom mennyi itt a hülye.

Igen. Létezik nyitott kapcsolat. Sőt, létezik nyitott házasság. Sőt, tud jól működni, meg lehet benne az elköteleződés egymás felé.

Attól, hogy ti kergetitek a rég nem működő 19. századi szerelem eszményt, és képtelenek vagytok ettől elvonatkoztatni nem jelenti azt, hogy ne lehetne másképp élni.

Halkan megjegyzem, hogy monogámia manapság már nem létezik. Ti sem vagytok monogámok. Csak sorba rakjátok partnereiteket. :)

2018. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%

Előre leszögezem, hogy nem vagyok prűd és nem is értem, hogy jött ez a szó a kérdéshez. Jó pár dolgot bevállaltam és jó pár extrémebb dolog izgat. Ettől függetlenül ez a helyzet így tényleg vicc és nem egy komoly kapcsolat, hanem 2 éretlen fiatal, akik igazából csak úgy együtt vannak, miért ne alapon. Nincs ezzel semmi gond, csak nem kell a prűd szöveggel jönni és nem kell komolynak lefesteni a kapcsolatot.

Nekem nincs semmi gondom azzal, hogyha valaki nyitott kapcsolatban akar élni, de itt a vak is látja, hogy egyikőtök sem szerelmes, csak együtt vagytok valamiért és össze-vissza dugni akartok. 1 év után.

Külön extra minden egyes reakciód, "kedves" kérdező, amiket egy tini szintjén írtál.

2018. máj. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Értelmiségi szint? Lol. Az nagyon magas lehet, anyám.
2018. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

okés, ha nektek ez belefér... nagyon nem vagyok prűd, de szerelmes igen, nekem nem lenne okés.


Ha viszket a puncid, ő farka, rendben, de ne sírjon egyikőtök sem, ha szakítás lesz a vége, mert valamelyikőtök szexig megy.

2018. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!