Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szolnatok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok egy ilyen alkalomhoz?

Figyelt kérdés
A parommal mindketten szoktunk szorakozni jarni, kulon es egyutt is, soha nem csaltuk meg egymast. es valahogy szoba jott, mi lenne, ha egyszer mindketten egyedulallokent mennenk el? Valaki tapasztalat? 20+ vagyunk, 1 eves kapcsolat.

2018. máj. 2. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy éretlen gyerekes tréfa. Semmi értelme sincs. De ha nektek megfelel, akkor oké.
2018. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Félre akartok bacni, mit kell ezen szépíteni? Ha egyikőtöknek sem fáj, hogy mint a disznók, úgy éltek, akk senki se sérül. Uccu neki.
2018. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
#1, #2, Egyáltalán nincs igazatok. :D De nem foglak és nem is akarok erről senkit meggyőzni.
2018. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem odairni, a prűd emberek kimeljenek. :D Fiatalok vagyunk, szeretjuk egymast, bizunk egymasban es szexig termeszetesen nem fajulna a dolog.
2018. máj. 2. 21:00
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, elfelejtettem odairni, a prűd emberek kimeljenek. :D"


Ja, értem, akkor csak azt a választ fogadod el jónak, ami egyezik a te véleményeddel.


Éretlen p..csa vagy.


Attól valaki nem prűd, hogy ezt értelmetlennek találja.

2018. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
#5 De nem is lesz rögtön igaza.
2018. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért jó, ha szexig nem fajul? Flörtölni bármikor lehet.
2018. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gratulalok ha te ebbol le tudtad szurni az ertelmisegi szintem, hasznos tagja lehetsz a tarsadalmunknak:) a prudseg alatt pedig arra gondoltam, nem ertem miert lennenk attol disznok, hogy vagyunk egy kis szabadsagra. Ez akkora bun lenne?
2018. máj. 2. 21:12
 9/17 anonim ***** válasza:

Sz&r kapcsolat lehet. 1 évet se bírtok ki úgy,hogy hűségesek legyetek és ne kacsintgassatok félre? Akkor minek hívjátok ezt kapcsolatnak? Hívjátok nyílt kapcsolatnak és hajrá. Nem az a prűd aki tudja és alkalmazza a lohalitást kedves kérdező. Ne keverd a szezont a fazonnal.

De legalább két hasonló affinitású került egymás mellé...

Nemellesleg azt kérdezted MI mit szólnánk hozzá. Én ezt nem támogatom,nekem nem fér bele és megvan róla a véleményem.

2018. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Forr a verunk, ez van:)
2018. máj. 2. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!