Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 25 évesen lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 25 évesen lehet 16 éves lánnyal járni? Mit szolnátok ha lenne egy 16 éves lányotok és ö egy 25 éves férfival járna?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy a törvény ezt nem tiltja de szerintetek megölne az apja vagy a családja?? am nem nézek ki 25-nek.

2018. márc. 9. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
inkább, mint egy 65 évessel
2018. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

Én, 26 voltam, a lány 16. Senki nem háborgott.

Igaz, azt mondogatták, nem lesz hosszú életű. Tévedtek, akik mondták, mind elváltak azóta, mi még bírjuk:))

2018. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Lehetni lehet. Csak ha hosszú távú, komoly kapcsolatot szeretnél, akkor az ÉN véleményem szerint nincs értelme. Annyira különböző élethelyzetben vagytok, ő még gimnazista, te meg már dolgozol. Neki még engedélyt kell kérni, hogy tovább maradhasson éjszaka, vagy esetleg meg sem engedik, hogy nálad aludhasson. Fizetésnél is mindent neked kell állnod, mert ő ilyen szempontból is a szüleire tud csak hagyatkozni, hogy vagy adnak neki pénzt, vagy nem. Nem mellesleg teljesen mindegy mennyire állítja, hogy érettebb a korosztályánál, attól függetlenül még csak 16 éves, más helyzetekkel kell szembenézni, más dolgok foglalkoztatják a mindennapi életében.
2018. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
A szüleim között is 9 év korkülönbség van. Akkor házasodtak össze, amikor anya 22, apa 30 volt. Köszönik, jól megvannak kb 30 éve.
2018. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt attól függ ki mondja ezen az oldalon. Ha férfiként kérdezik,akkor mindig jön egy rakás női megjegyzés,hogy biztos csak átvered,szórakozol vele,meg különben sem vagy férfi. Ha nő kérdezi,akkor jön egy rakás női megjegyzés,miszerint ennyi még bőven belefér,ők is ennyi idősek voltak mikor összejöttek a barátjukkal és különben is senkinek semmi köze hozzá. Az én véleményem pedig az,hogy szedd csak fel a kislányt és keféljetek minél többet,mert ebben a korban nagyon egészséges. Különben pedig,ha tiltanak majd tőle,annál inkább jobb lesz a szexuális életed...
2018. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Valami nem stimmel azzal a felnőtt 25 éves férfival, aki egy 16 éves lánnyal akar járni..
2018. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
#6: mindenkinél lehet valamit találni, ami nem stimmel nála. Ha mindketten jól érzik magukat, engem nem zavar.
2018. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

6-7


Ezt utálom mikor valaki direkt kihangsúlyozza hogy kislány és felnőtt férfi :D


Én is ezen férfi kor körül vagyok, de még rohadtul gyerek vagyok ezer értelemben. Felnőtt, tartós munkám sem volt még soha (mert egyetemista vagyok).


Attól hogy valaki már elmehet szavazni és kiszolgálják piával és cigivel, még nem lesz felnőtt

2018. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Amikor még ilyen idős a gyerek, 9 év ég és föld, szóval természetesen nem viselném jól, ha egy felnőtt férfi a tini lányomat szemelné ki. De hogy mit tennék, az már nehéz kérdés; ha elkezded elmagyarázni a gyereknek, hogy egy felnőtt főleg azért kezd vele, mert még naiv és tapasztalatlan, és nem lát még úgy át a baromságin, mint egy felnőtt nő, vagy épp azért, mert az éretlen testű lányok izgatják csak fel, akkor csak magam ellen fordítom. (Nem olyan régen voltam tini, tudom, hogy a legrosszabb dolog amit mondhatsz nekik, hogy nem elég érettek valamihez)

De minden esetre megpróbálnám érzékeltetni vele, hogy egy egészséges felnőtt úgy viszonyul a tinikkel való randizáshoz, mint ahogy egy átlag 16 éves ahhoz, hogy egy 12 évessel jöjjön össze, aztán remélném, hogy van annyira esze, hogy még időben kiszálljon a kapcsolatból.

Meg természetesen a 25 évessel is lenne beszédem, bár az a fajta, aki kölykökkel kezd általában van annyira manipulatív, hogy eljátssza a lányom előtt, hogy fogalma sincs, hogy mi a bajom, és magát állítaná be áldozatnak.

Szóval ja, tényleg nem könnyű, de nem szabad annyiban hagyni... Majd ha felnőtt lesz, azzal jön össze, akivel akar, de a tinik még hihetetlenül megvezethetőek egy ilyen kapcsolatban.

2018. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Azért én meglepődnék, mert ők már pont nem egy korosztály :D
2018. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!