Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 25 évesen lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 25 évesen lehet 16 éves lánnyal járni? Mit szolnátok ha lenne egy 16 éves lányotok és ö egy 25 éves férfival járna?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy a törvény ezt nem tiltja de szerintetek megölne az apja vagy a családja?? am nem nézek ki 25-nek.

2018. márc. 9. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
#8: egyénfüggő. Én 27 vagyok de még huszonévessel se tudnám elképzelni, mert a többség gyerekes. Már 23 évesen is túl 'öregnek' éreztem magam a korosztályomhoz, lelki értelemben.
2018. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
#8 Ha tetszik, ha nem, már nem vagy gyerek. Ezerszer több élettapasztalatod van, mint egy 16 évesnek, még akkor is, ha lánnyal max blúzon keresztüli csöcsörészésig jutottál. Teljesen más a gondolkodásmódod, mint egy tinié. Itt a cél nem a felnőttek érzelmi világának pátyolgatása, hanem hogy biztonságban tudjuk a gyerekeket.
2018. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%

Ha megvan köztetek a vonzalom, akkor simán működhet.

Mondjuk kérdés hogy a szülei hogyan állnak hozzá. Én 21 évesen akartam összejönni egy 16 éves lánnyal, de az anyja nem akarta engedni, meg kötötte, a lány meg nem mert előtte felvállalni, meg mindig az volt amit anyuci mondott, úgyhogy így megmondtam neki, hogy sajna ez így nem pálya.

2018. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy az a férfi mennyire férfi, illetve a lány mennyire kislány. 25 évesen az én párom már évek óta dolgozott, házasságot és gyereket tervezett, ő nyilván nem kezdett volna soha tinikkel. De van aki ilyenkor még midnig csak egy gyerek, akkor simán el lehet képzelni.
2018. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%
Én majdnem összejöttem 17 évesen egy 26 éves sráccal. Egyáltalán nem tűnt külsőre 26-nak, max 20-nak. Talpraesett volt és nagyon jó volt a dumája, de nem volt meg a kémia és végül ezért dobtam. Nem minden 26 évesnek van saját lakása, meg általában nem tervezik még ilyenkor a családalapítást. Néhányan még ugyanolyan "gyerekek" ilyen szempontból, mint egy 17-18 éves, csak értelmesebbek és talpraesettebbek...szerintem ezzel a korkülönbséggel nincs probléma. Ha meg csak a szexre hajazna a srác akkor le kell építeni. Egyébként is rengeteget fejlődhet személyiségileg egy idősebb srác mellett a lány.:)
2018. márc. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes, hogy amikor a tinilányokkal való randizás a téma, hirtelen minden huszon-harminc éves férfi egy örökifjú kamasz szintjén megragadt, infantilis pasi lesz, míg a lányok között meg "vannak ám olyanok, akik jóval érettebbek a koruknál". Bezzeg minden más esetben azt hangoztatják az itteniek, hogy a nők az agyilag hasznavehetetlen semmirekellők, míg a férfiakra hárul minden felelősség a kapcsolatban és az életben egyaránt...


Mindegy... Erről az egésztől annyit, hogy ha a tinik és felnőttek közötti párkapcsolat a téma, akkor sosem az számít, hogy ki mennyi idősnek érzi magát, hanem hogy kinek mennyi a valós életkora. A kor nem a szexuális tapasztalat miatt fontos, és nem is azért, mert a pasinak lehet, hogy van már kocsija vagy lakása. A kor azért fontos, mert egy 25 éves felnőtt, egy 16 éves meg egy tini. Hogy egy kicsivel túlzóbb példát hozzak, vannak 10 évesek, akiknek több élettapasztalatuk van (nem feltétlenül szexuális értelemben), mint valami örökkön örökké a szüleinél lakó, a szobájából ki sem mozduló, 0 szociális élettel rendelkező forever alone 30-40es férfinak, de az a 30-40 éves férfi ettől még felnőtt... Ezen semmi sem változtat. Sem az infantilis mentalitás, sem a tapasztalatok hiánya, sem az életképtelenség, sem az, hogy fiatalabbnak néz ki a koránál, semmi.


Egy felnőtt felnőtt, még ha nem is tetszik neki, a tini meg tini, még akkor is, ha "érettebb a koránál".

2018. márc. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

16:

Igazad van, én pl kvára elutasítom, hogy majd 30-as férfiként 30-as nővel alapítsak családot, aki addig várt a gyerekkel.

2018. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Most elképzeltem a leendő férjem, aki 25 éves, hogy kikezd egy 16 évessel. Én 26 vagyok. Hát nem is tudom. Nem mennék bele a részletekbe, ez számomra miért bizarr.
2018. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#17 Utasítsd; egy 30 éves nő sem fog esténként a párnájába zokogni azért, mert nem feleltek meg a te kritériumaidnak, viszont tinivel akkor se kezdj ki. (Nem tudom, hogy hogy jött a témához ez a komment, szóval feltételezem, hogy azért írtad, mert te is fiatal korúakkal akarsz kikezdeni...??)
2018. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!