Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit szólnátok ha visszahallanátok hogy a párotok a munka közben, néha más lányok után füttyentget a utcán?

Figyelt kérdés
Nem román, és nem is segédmunkás.

2018. márc. 18. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Hála Istennek, nem ilyen párt választottam magamnak. Én szégyellném.
2018. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elnáspángolnám a popóját :D
2018. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jajjj elso. Te tenyleg ilyen primitiv, naiv barom vagy? Szted en azert valasztottam ot, mert meno hogy a lanyoj utan futyul? En nem tudhattam! Te se tudhatod;) pl honnan tudod hogy amikor a haverjaival iszogat, akkor nem nez oda, vagy szol oda mas lanyoknak? Ja, igen, te nem ilyet valasztottal :D vagy te egy kamerat szerelsz a homlokara hogy felugyeld mikor mit csinal?
2018. márc. 18. 09:42
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Csodálkoznék hogy egy ilyen prolit vàlasztottam
2018. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vagy varj kitalalom.. Te olyat valasztottal aki nem megy inni a haverokkal :'D
2018. márc. 18. 09:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha nem a jelenlétemben megnéz más nőket, mert csinosak, egy dolog. De a futtyögés olyan primitív. Zavarna. De ilyen pasim még nem volt, szerintem nem is lesz, mert az ilyen viselkedés másban is megnyilvánul.
2018. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csalódnék benne, és szóvá tenném hogy miért teszi, illetve, hogy nekem rosszul esik. Ezeket már kapcsolat elején tisztázni szoktam. Jobb esetben soha nem veszem észre, ha csak megnéz is bárkit az utcán, nemhogy visszahalljam ezt. De kik ezek a "kedves" ismerősök akik ezt terjesztik? Egész biztos vagy ebben, hogy igaz amit állítanak? Vagy te is tapasztaltad és csak megerősítettek benne? Eleve a füttyögés már-már poén kategória. Ha meg nem komoly flört, nincs mitől tartanod. (szerintem)
2018. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém fejlettebb.. az vonyítja a többieknek, hogy "Mennyi az idő?"

Náluk ez jelenti azt, hogy egy nőnemű, fejlett idomú egyed csatangol a körzetükben. (Egyszer megkérdeztem, hogy mennyi az idő és elkezdett körülnézni, innen esett le...)

Amúgy az egy dolog, hogy megnézi, de szerintem mindenféle szempontból brutális pofátlanság, hogy utána fütyül. :/ Neveld meg, hogy azért ne ilyen feltűnően... Jobbat nem tudok sajnos, én se komáltam az esetet, de most mit csináljak vele? Esetleg, ha együtt vagytok az utcán fütyülj egy srác után, lehet, hogy abból tanul. :D

2018. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7es. Van 3 állandó kollegaja, akikkel haverok is. A multkor athivta oket iszogatni. En is ott voltam de en nem voltam ittas. Egyszer kimentek cigizni, csak en naradtan bent meg az egyik nem dohanyzo kollega. Ittas volt mar, es valahogy szoba jott a munka... Mondta, hogy 'a te parod is tud ám futtyogni a bigék után rendesen'. Aztan nevetett. En id nevettem, ugy tettem mint akit nem hat meg.
2018. márc. 18. 09:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Rosszul esne. Szóba hoznám a dolgot..
2018. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!