Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit szólnátok ha visszahallanátok hogy a párotok a munka közben, néha más lányok után füttyentget a utcán?

Figyelt kérdés
Nem román, és nem is segédmunkás.

2018. márc. 18. 09:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Itt az egyetlen primitív, barom a párod. De úgy látom zsák a foltját újra megtalálta. 😏

2018. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha te csinálnád más pasikkal, az már nem feküdne neki.
2018. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
4éve leszunk egyutt. Szerintetek emiatt szakitani kene?
2018. márc. 18. 10:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Szakítanék vele. Már nem azért, de nem szeretnék egy prolival együtt lenni, és sztem az ismerkedés közben is elég nyilvánvalóan kifejezem, hogy kulturált embert szeretnék magam mellé. Ha ilyet megtudnék a páromról, és lenne rá bizonyíték is (tehát nem az van, hogy vmi szavahihetetlen hazudós ismerős kezdi el nekem mondani), akkor kiábrándulnék belőle és repülne.
2018. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, kérdező, amúgy meg te tudod, hogy szakítani kellene-e vele ilyen miatt. Én szakítanék, de én nem te vagyok. Lehet, neked ez nem akkora baj, vagy azt gondolod, adsz neki egy esélyt és leülsz vele beszélni. Neked kell tudnod, ne mások döntsenek helyetted.
2018. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!