Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha még egy év elteltével is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még egy év elteltével is keresem, akkor érzi már, hogy igazán szeretem?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi munkatársam, akivel nagyon furcsa kapcsolatom volt. 15 évvel idősebb. Kedves volt velem, folyton dícsérgetett. Én nem tudtam viszonozni és fogadni a kedveskedését, mert még így senki sem viselkedett velem. Nem voltam vele sem kedves sem túl kommunikatív. Majd eljöttem és már akkor éreztem, hogy mennyire hiányzik és szeretem. Hívtam és írtam is neki, hogy találkozzunk, de nem akar. Hivatkozik arra, hogy nem olyan vagyok amilyennek gondolt. Persze, hogy voltak idétlen megnyilvánulásaim a szokatlan helyzetben, sajnos nem tudtam kezelni. Ő meg azt gondolta, hogy undorodok tőle és csúnya , idős embernek látom. Egyszer rá is kérdezett és sajnos helyeseltem. Hogy elkerültünk egymástól lassan egy éve. Időnként jelzem, hogy találkoznék vele újra, de visszautasít. Talán azt is hiszi, hogy gúny vagy viccelek. Ennyi idő után nem gondolja végre, hogy szeretem, hiszen keresem.

2018. jan. 10. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodnék a helyedben, hogy miért csak akkor tudod kifejezni az érzéseidet, ha nincs a közelben és esélyed sincs, hogy komolyan vegye ezek után? Olyasmibe kapaszkodsz, ami nem létezik, és amikor reális lett volna, menekültél előle. Pszichológussal beszélgettél már erről?
2018. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azt érzi, hogy zaklatod...
2018. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem. Azt mondta az a pasi rajongott értem, de nem viszonoztam. Most van olyan makacs és büszke, hogy nem akar velem kapcsolatba kerülni. Konkrétan azt mondta, higy az életben nem akar velem találkozni vagy beszélni. Én akkor megijedtem, és kellett idő, hogy rájöjjek nekem is fontos. Ráadásul ő is elég sérült, két felesége volt, mindkettő megcsalta több férfival. Milyen lehet egy ilyen férfi lelke? Akit folyton becsakptak? És miért nem lehet megbeszélni? A telefont se veszi fel.
2018. jan. 10. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek után már ne zaklasd. Valószínű, hogy már megváltoztak az érzései feléd, hidd el, van ilyen. ÉN is jártam már így. Totál odavolt értem a férfi, totál, de én még akkor nem tudtam ezt viszonozni, csak ismerkedtem vele. Aztán látott rajtam valamit, ami új volt neki, és elmúlt a varázs. Asszem kiábrándult. Utána beszélt velem, de éreztem, hogy ennyi, pedig addigra én már nagyon szerelms voltam belé. Mondjuk ő folyton keresett neten, de találkozni nem akart. Mivel mindig írt, nem adtam fel egy ideig, próbálkoztam picit, de láttam, hogy nincs viszonzás, én meg barátkozni nem akartam. Így hagytam, mert nem akartam zaklatónak tűnni. Szerintem ezt neked el kell fogadnod, hogy már nem kellesz neki. Sajnálom. Van ilyen, még ha a múlt, az emlékek miatt nehéz is elhinni. Nekem is nehéz volt, mert előtte még soha egy férfi sem mondott nekem olyanokat, amilyeneket ő.

Szar ügy, de légy jó magadhoz, és engedd el őt.

2018. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagyon nehéz. Borzasztóan hiányzik és vágyom rá. :(
2018. jan. 10. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!