Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon vannak érzései 1év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prémvirág kérdése:

Vajon vannak érzései 1év elteltével is? Szeretem de se veled se nélküled van köztünk jelenleg. Mert mindig mikor feladnám eszembe jut, hogy miért is tartottam ki eddig.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden a tőrténetem:

1,5évet éltünk együtt a kapcsolatunk első napjától kezdve. (előtte már 10éve ismertük egymást) Az ő családja és az enyém se volt egyszerű emiatt sok volt a feszültség köztünk. Aztán a problémák miatt bennem kialakult egy távolságtartás. Bezárkóztam a magam kis világába, ezalatt azt értem, hogy nem volt köztünk szex maximum havi egyszer. Ő ebbe felőrlődött. Aztán jártunk szexuálpszihológushoz is. Rengeteg érzés jött elő belőle sírt és egyebek. Aztán 2* szakítottunk de a végleges szakítás tavaj augusztusba következett be. Akkor csúnyán váltunk el de írt nekem októberbe, hogy beszéljük ezt meg. Aztán decemberbe ő öszejött egy volt jó barátja "feleségével" és akadtak szexuális gondjai és akart velem ezekről beszélgetni. (ehhez hozzá tenném, hogy ő a mi kapcsolatunk előtt röptébe a legyet is típus volt) Fél évett volt együtt ezzel a nővel. Szakítottak ő dobta ki a nőt. Aztán rá pár napra hívott engem és sokat beszéltünk és kialakult köztünk egy testi kapcsolat. Elkeztünk újra összejárni. Közben neki folyamatosan volt más alkalmi nője. Nekem is volt szex kapcsolatom és egyebek. De mindig megbeszéljük egymással. Én őt a külön töltött egy év alatt is ugyan úgy szeretem. Ha együtt vagyunk olyan mintha külön se lettünk volna. Bár túl sokat emlegeti, hogy ez dug**ta meg meg azt stb... Bármi problémám van bajom van mindig mellettem áll. Külömben mint a barátaim vagy a családom. 1év alatt soha nem mondtam el neki, h szeretem még mindig féltem tőle és a választól is. Aztán most 2hónapja elmondtam neki nem válaszolt rá semmit. Csak annyit, hogy ne a múltban élj. Azóta már sokat voltunk együtt de a szex azóta annyiban változott meg, hogy nem ad csókot. Csak épp, hogy érezteti, hogy milyen lenne és elkapja a fejét. De az ágyban mindig az az első neki, hogy nekem jó legyen. (csak rám figyel) Megkérdeztem tőle mi az oka, hogy nem ad csókot? Erre azt válaszolta: Csókolózni csak a szerelmes párok szoktak!? (nem válaszoltam és így aludtunk el egymás mellett) Előtte meg pár héttel könyörgött szó szerint a csókomért és az ölelésemért akkor tele volt érzelemmel.

Most is együtt töltöttük a hétvégét pénteken még szexeltünk. Aztán szombaton váratlanul úgy alakult, hogy együtt voltunk nála aludtam (sajnos nem tőrtént semmi fáradt volt és a kanapén elaludtam kint nem akartam bemenni mellé) Aztán másnap vásároltunk együtt takarítottunk elmentünk ebédelni és kórházba látogatni. Aztunán hazahozott és adott két puszit és elment. Nem értek semmit. Ez a lényeg rövid leírása sok minden nincs benne de hátha más jobban át látja a helyzetem mint én. Nekem már nem megy, de szeretem és hiányzik. Vele érzem magam egésznek.



2012. szept. 25. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
majdnem olyan helyzetbe vagy mint én...szerintem azt csináld hogy egy ideig nem keresed...nem is beszéltek egyáltalán, s nézd levegőnek ha mondjuk rád köszön...Fel kell hogy ismerje hogy te most mi is vagy neki pontosan, egy alkalmi szexpartner, egy afféle tartalék, vagy olyan akit tényleg szeret és nem akar elveszíteni. Sok sikert!
2012. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!