Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy év elteltével mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év elteltével mennyire mondható tüzesnek még a kapcsolatod a pároddal?

Figyelt kérdés
Egy éve élünk együtt és ugy érzem már nem törődik velem eleget az ágyban :/ egyre ritkábban szerezhetünk.. 23/L
2012. aug. 3. 13:14
 1/4 A kérdező kommentje:
*szeretkezünk ....
2012. aug. 3. 13:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Az sűrűn előfordul,hogy ellaposodik a szex egy idő után.

A párod elkényelmesedett,amiért régebben harcolnia kellet azt most bármikor megkaphatja.

Legyél rejtelmesebb,érezze azt hogy újra harcolnia kell érted.

2012. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi 14 hónapja vagyunk együtt. Így nyáron kicsivel jobb a helyzet, szinte hozzám költözött,mert ő még tanul. A szexel nincs gond,majdnem minden nap van, de ha nincs is én kitartóan próbálkozok :) - persze ez annak is betudható, hogy amikor suli időszak van neki, akkor nem tudunk minden nap együtt aludni, leginkább csak hétvégente, az meg úgy elég szar. Nem tudom mi lesz akkor,ha egyszer majd talán fixre összeköltözünk, tudom, hogy ez a rendszer, ami most van gyökeresen átalakulna, ezért nem is sürgetem ezt a dolgot, inkább kiélvezem még ezt a bő egy hónapot.


Ő 21/L, Én 23/F

2012. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rejtelmesebb? Azt megis hogyan?... És én is szoktam próbálkozni, egy időben nagyon is, tudod az önbizalmam nagyon elveszi ha azt hallom, hogy most nem mert ez van meg az... Egész heten szabin van, és meg a ház is üres mert a lakotarsunk is a baratjanal alszik és meg hozzam se nyúlt.. :(
2012. aug. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!