Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha nem tudom elviselni, hogy nem vagyok fontos Neki és nem érdeklem Őt?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
El tudod viselni! Lépj tovább
2018. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2018. ápr. 27. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Jaj, istenem, tinikoromban én is azt hittem párszor, hogy belehalok a szerelembe. Lám, itt vagyok, azóta férjnél, és már csak nevetek, mikor ilyen kérdést látok. Nőjj fel te is.
2018. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeretnél róla beszélni?
2018. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
4 éven keresztül nem tudtam elviselni. 2 hónappal ezelőtt még telesírtam a párnám, szégyen-nem szégyen.. aztán egyik napról a másikra jobb lett. Kezdek megbékélni vele, hogy az illető már nincs az életemben. Egyre kevesebbet gondolok rá, mostmár a nap 24 órájából csak 1-2-ben gondolok rá. Hidd el egyre jobb lesz idővel.
2018. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az egyetlen szeretetmorzsát Neki köszönhetem. Semmi nincs Rajta kívül amiért érdemes lenne élnem. Nem vagyok képes Nélküle élni. Az életem egyre szörnyűbb.
2018. ápr. 27. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

próbálj meg új értelmet találni az életedbe. gondolkodj el rajta hogy komolyan megéri ez neked ? olyan után sirni akinek ( mint ahogy irtad) nem vagy fontos ?

hát nem! nagyon nem éri meg !! hidd el hogy sokkal erősebb is tudsz lenni ha akarsz ! ne hagyd hogy így elnyomjon ez.

mutasd meg hogy te már csak azért is fel állsz , és tovább lépsz . hajrá (tapasztalatból irtam)

2018. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Átérzem a helyzetedet... A srác egyik napról a másikra úgy döntött, hogy nem ír, nem keres többet. Ez már több, mint fél éve volt. Már nem fáj annyira, mint kezdetben, de még bele fog telni egy kis időbe míg sikerül elfelejtenem őt.
2018. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Miért vagy benne biztos, hogy nem vagy fontos neki és nem érdekled őt?
2018. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Akkor keresd meg és mondd el neki.
2018. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!