Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mennyire számít a férfi foglalkozása? Bármilyen területen dolgozó egyénbe bele tudtok szeretni, vagy úgy gondoljátok, hogy kell a közös/hasonló érdeklődés ezen a téren is?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok, köszi!
2018. ápr. 4. 11:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen közös érdeklődés, vagy hasonló munkaterület céljából, de van, amilyen szinten számít. Ne legyen seftes, gyanús vállalkozó, strici, "behajtó", férfiprosti, időseket átverő zepteres. Ezek sztem alapok egy csomó embernél.

Ezen felül nálam rájön minden, amely munkában nagyobb eséllyel hal meg napközben az illető, mert ilyen értelemben önző vagyok, nem akarok minden nap azon aggódni, hogy megússza-e élve. Hadszíntérre kivezényelt katona, kaszkadőr, pisztolyos terepre küldött rendőr stb.


Plusz, ami sztem inkább hozzáállásbeli/intelligenciabeli különbségeket tükrözne: Bp-n ne fizikai közmunkás (Bp-n élek, itt élő emberrel ismerkednék - ha nem lennék foglalt -, és félig-meddig középvezetői posztot töltök be egy irodában).

2018. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!