Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mennyire számít a férfi foglalkozása? Bármilyen területen dolgozó egyénbe bele tudtok szeretni, vagy úgy gondoljátok, hogy kell a közös/hasonló érdeklődés ezen a téren is?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok, köszi!
2018. ápr. 4. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az egyik exem szakácsféle, a másik exem tűzoltó. A mostani párom egy raktárban dolgozik.

Úgyhogy a kérdésedre a válaszom: nem szakma alapján válogatom a párjaimat, nem az határozza meg, hogy szerelmes leszek-e, avagy sem.

2018. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Kukás, karbantartó vagy hasonló nyilván ne legyen. De pl egyetem idején 3 évig az akkori barátom szakács volt, azzal az adott szakiskolai végzettséggel. Szóval nincs ilyen bennem, hogy csak diplomással, vagy ilyesmi.


Amit tudok értékelni jobban, az ha kreatív, alkotói munkát végez a másik, mert arról lehet többet és izgalmasan beszélni. Nekem unalmas munkám van, nem is szeretek róla sokat beszélni, ezért jobban felkelti az érdeklődésem akinek meg izgalmasabb van.

24/L

2018. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem a munkától lesz közös érdeklődési körünk. Párom autószerelő, én pedagógus vagyok, de elhiheted, hogy tudunk miről beszélgetni.
2018. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a férjem gépész (nem mérnök, középfokú végzettsége van), én online marketinges. Totál ellentétes terület, semmi közük egymáshoz. Nyilván a munkáról nem sűrűn beszélgetünk, max. olyanokat, hogy van egy gyökér ügyfél, vagy idióta volt a főnök, de szakmai dolgokat nem tudunk megvitatni. Viszont nagyon sok más dologról kiválóan elbeszélgetünk, szuperül elvagyunk, szerintem egyáltalán nem kell, hogy hasonló legyen az érdeklődés. A hobbink se egyezik egyébként, ő zenél, én varrok, horgolok, ilyesmi. De sosem unatkoztunk együtt ennek ellenére :)
2018. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Ne legyen alacsonyabb végzettségű nálam,mert akkor nem tudok felnézni rá.És az sem szerencsés ha feleannyit keres mint én és nekem kellene eltartani.Szóval nem,nem tudnék beleszeretni bármilyen területen dolgozóba,pl.szakmunkással eleve nem kezdek. Egyetemre járok, diplomások,egyetemisták érdekelnek.

21/L

2018. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

5-ös,majd rájössz a mekiben. 😂


Volt egy pasim aki építőiparba dolgozott. Persze ranézésre mindenki ítélkezik,hogy jaj melós,meg koszos a ruhája meg stb. Hát jóval többet keresett,mint az előtte lévő irodista exem.

Ég és föld volt az életszínvonal is.

Én senkit se néznék le a munkája miatt. Lényeg,hogy dolgozzon és ne legyen naplopó.

2018. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Nekem azok a munkák tetszenek, ami felsőfokú, reál végzettséget igényel. Imádom az okos pasikat, a párom is mérnökinformatikus.
2018. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az összes pasim hasonló területen dolgozott, a magam részéről hajlok rá, hogy ez nem véletlen.
2018. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan emberrel nem tudnék együtt lenni aki állatokat öl (vágóhíd, sintér). Ezen kívül nem számít mi a munkája, az számít hogy hogy viselkedik. Ha az utcán kiabál a nők után hogy 'de megbsználak' akkor mindegy, hogy bankigazgató vagy közmunkás, nem fog kelleni.
2018. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
Vhogy mindig kockákkal hoz össze a sors
2018. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!