Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb egy hónap ismerkedés után megvolt az első csók. Aztán rá egy pár napra majdnem lefeküdtünk de visszautasítottam. Rákövetkező találkozáskor se puszi se semmi hozzám se ért. Utána lévő találkozókor átmentünk hozzá filmezni akkor is majdnem lefeküdtünk (akkor csak nem engedtem hogy védekezés nélkül betegye. Gondoltam nem cseszek ki vele eljuttatom a csúcsra, hallottam milyen rossz ha úgy hagyják a palit de hassal lefeküdt hogy ne tudjam megérinteni akkor mondtam, hogy neked lesz szar ha így hagylak megvonta a vállát és annyit mondott nem baj) eggyuttaludtunk majd másnap hajnalban hazavitt ismét se puszi se semmi délután visszajött ebédre és akkor se volt semmi. Se ölelés se puszi. Én ezt mostmár nem értem. Szerintetek érez valamit vagy csak jatszadozik vagy miért csinálja ezt?

2018. ápr. 1. 19:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az ég áldjon meg minden rossz indulatú kommentelőt de komolyan. Valaki kérdez valamit és akkor így le van oltva. Normális válaszokat kértem ha nem tudsz hozzá fűzni semmi értelmeset akkor el lehet menni máshova. Mi nem Magyarországon tartózkodunk, így nem olyan egyszerű a pár találás mint otthon. Egy puszta kérdést tettem fel, de nekem van olyan érzésem, hogy 13-14évesek válaszolgatnak. Meg olyanok akiknek még sosem volt nehézkesen induló párkapcsolata.
2018. ápr. 1. 20:23
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Hallod, a földrajzi helyzetednek semmi köze az ostobaságodhoz. Ilyen hülye kifogást sem hallottam még... xD
2018. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Amit leírtál, arra mit lehet írni? Tipikusan az a gyerekes duzzogás. Most duzzogok kicsit, most ép nem.
2018. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezel rá?

Megmondtad neki hogy te a gumi nélkül nem akartad és elmondtad nek te mit érzel ezzel kapcsolatban?

2018. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén?

Nem normális hogy védekezés nélkül simán berakta volna. Nem normális hogy durcizik mint egy kisgyerek mert visszautasítottad mert még nem álltál készen. Mondjuk mindenki máshogy éli meg a visszautasítást...

De ebből még bármi lehet szerintem. Tudom milyen én is külföldön élek, szerintem ne adjátok fel, lehet össze tudtok csiszolódni.

2018. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sajnos alkalmam még nem nyílt arra, hogy tudjak vele ilyenről nyugodtan beszélni de remélem hamarosan lesz majd.
2018. ápr. 1. 22:19
 17/17 anonim ***** válasza:
de most kolyan gumi nélkül akar dugni?Eleve ha annyira figyelmes akkor készül ő is mikor tervezte a filmezést plussz ha bepróbàlkozott az lett volna a normàlis ha azt mondja nem baj van gumi .Nem értem az ilyet minek van a szàja ha nem tud kommunikàlni !?
2018. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!