Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb egy hónap ismerkedés után megvolt az első csók. Aztán rá egy pár napra majdnem lefeküdtünk de visszautasítottam. Rákövetkező találkozáskor se puszi se semmi hozzám se ért. Utána lévő találkozókor átmentünk hozzá filmezni akkor is majdnem lefeküdtünk (akkor csak nem engedtem hogy védekezés nélkül betegye. Gondoltam nem cseszek ki vele eljuttatom a csúcsra, hallottam milyen rossz ha úgy hagyják a palit de hassal lefeküdt hogy ne tudjam megérinteni akkor mondtam, hogy neked lesz szar ha így hagylak megvonta a vállát és annyit mondott nem baj) eggyuttaludtunk majd másnap hajnalban hazavitt ismét se puszi se semmi délután visszajött ebédre és akkor se volt semmi. Se ölelés se puszi. Én ezt mostmár nem értem. Szerintetek érez valamit vagy csak jatszadozik vagy miért csinálja ezt?

2018. ápr. 1. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Ohm....ize...hat....megsertodott. :D
2018. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hany evesek vagytok? Most komolyan, olvasd mar el, amit leirtal.
2018. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Jaj de meg vagyok sértve, hogy nem lehetett csak úgy betenni. Mint az oviban, ha nem adtad oda a játékot.

Duzzogjunk egy sort:))

2018. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
szerintem 15 évesek
2018. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha áthívott filmezni, azért gumival készülhetett volna! Jól tetted, hogy nem hagytad neki. Az ilyen megérdemli, hogy álló fasszal maradjon...
2018. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet csak dugásra kellenél neki. A helyedben hagynám a francba.
2018. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom gyerekesen hangzik de segítséget kértem nem kioktatást. Én 22 éves vagyok ő 25. Nem tudom, hogy megsértődött e nekem is eszembe jutott de ma is mint mindig ugyanúgy írt meg érdeklődött mintha mi sem történt volna.
2018. ápr. 1. 20:09
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem értem a viselkedését volt már hosszú kapcsolata (4évig tartott) nekem is volt már. Meg ott mondta hogy az a lényeg hogy nekem jó legyen meg kérdezte hogy baj van e meg ilyenek. Néha azt mutatja mintha tényleg szeretetet táplálja irántam máskor meg tök rideg velem szemben ezért is írtam hogy hátha ti tudtok NORMÁLIS véleményt írni erre az egészre. Hogy most mi van mert én már teljesen elvesztettem a fonalat.
2018. ápr. 1. 20:13
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Meg van már a 200 kamukérdés szvetlana?
2018. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
84%
Ez ilyen 13-14 éves értelmi szint, közben meg bőven huszonévesekről van szó. Erről pofázok hónapok óta, hogy ezért nincs értelme huszonévesekkel kezdeni, mert nyak fölött még mind kisgyerek.
2018. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!