Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak milyen tekintetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak milyen tekintetben szeretik jobban az autójukat, rajonganák érte jobban, és érzik a kapcsolatot az autóval bensőségesebbnek, mint a párjukkal?

Figyelt kérdés

Hűségesek az autóhoz?

A nőkből hiányzik valami, vagy a férfiak defektesek, vagy jól van így?


2018. márc. 18. 03:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az egyik ràdióban pàr ève erről a tèmàról beszèlgettek.


A lènyege a tèmànak az volt,hogy a fèrfiaknàl az autó a fèrfiassàg meghosszabbítàsàt jelenti.

2018. márc. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, esetemben egy szétrohadt F astrában mit tudnék szeretni, leginkább ha eszembejut, meg az eddigi összes trágyadomb, amiben ültem, egy öngyújtó, meg egy kanna benzin ami hirtelen beugrik.

De pl a velem szemben lakó hülyegyerek reggeltől estig a V6-os audijában él meg hal, igaz, hogy van barátnője, meg gyereke, de kb nagy ívben szrik rájuk.

Nem vagyunk egyformák.

2018. márc. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem a meghosszabbítása :D

Az autó egy társ. Amire időt kell szánni.

Nem mellesleg nem beszél vissza 😂😂😂

Nem szeretik jobban a párjuknál.

De ha a csak azt kéri, add el. Ezért meg ezért . Vegyél másikat.mert ez sokat eszik vagy akármi :)

Arra 99% hogy NEM , lesz a válasz.

A maradék 1% meg hülye, vagy nincs kocsija 😂

2018. márc. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Hűségesek az autóhoz?"


Be ne árulj a Skodámnál, de megcsaltam egy Opellel és egy Renaulttal is.

2018. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyen autóbvzi férfiak, de nekem lényegében semmit nem jelentenek az autóim, és eszembe se jutna összehasonlítani egyiket sem még a legrosszabb barátnőmmel sem.
2018. márc. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A férjem nem szereti a kocsikat. A focit se. És nem beszél lekezelően rólam, mint pl. "nem beszél vissza". Mondjuk neki nincs is mit meghosszabbítani vagy kompenzálni, úgy jó, ahogy van.
2018. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kocsi.

Egy WRXet szeretek, egy undorító Polot nem.

2018. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokan abban szeretik, hogy az autóval tudnak nőket felszedni, vagy kompenzálni a méreteiket, kisebbségi komplexusukat (utóbbi nőknél is előfordul).


Én letojom, szállítóeszköz, már meg is kaptam emiatt a lecseszést egy nőtől, hogy milyen gáz ez, és az is hogy nem veszek " pasis" német "prémium"autót, amiben évente cserélhetek 6x10 a 23-on tömegű lendkereket, és turbot...

2018. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kocsim, de ha lenne, akkor el tudom képzelni, hogy ragaszkodnék hozzá. Mert amit én magam csinálnék meg rajta, arról tudnám, hogy rendben van, és nem fog hátbatámadni, nem fog megcsalni meg ilyenek. Míg az embereknél ez előfordul (nemtől függetlenül).
2018. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én ezt nem érzem át. Elég jó autóm van, de úgy választottuk a párommal, hogy elférjenek benne a cuccok egy nyaralás alkalmával és hogy a kutyák is elférjenek benne. Plusz nálam szempont volt, hogy ne rohadjon szét 5 év után és olcsóbb legyen a fenntartása és a szervizelése.


De nem szoktam simogatni és nem vagyok belebuzulva sem. Havonta 1x elviszem lemosatni és kiporszívózzák. Ennyi. Néha elviszem a szervizbe, de nem szoktam simogatni, csak egy használati tárgy. :D

2018. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!