Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leszokni arról, hogy mások lányokkal mérem össze magam minden tekintetben?

Figyelt kérdés
Ha van egy kiszemeltem és látom,hogy szép,okos lányok lesznek az ismerősei, azonnal felmérem az erőviszonyokat és általában magamat érzem lentebb,pedig elvileg nekem sem lenne okom a panaszkodásra, mégis újra és újra beleesek ebbe a hibába. Ez beteges és önromboló.
2017. jan. 6. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Jol làtod, tényleg nem egészséges. Probàld meg elhinni, hogy Te sem vagy kevesebb senki màsnàl. Mindenkiben rejlenek értékek és erre az értékekre vevo is kerul. Ha valakit meg akarsz szerezni, NE a konkurenciàra osszpontosits, hanem érdeklodésed tàrgyàra. Neked O kell, nem a konkurencia tùlteljesitése. :)

Tudd, hogy értékes és egyedi vagy. Ha az a férfi, aki érdekel, nem làtja ezt benned, nem hozzàd valo.

2017. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ilyen versengős, meg nagyon az a versengős sem, de ha ' megtetszik valaki ' egyből bevillan nekem is, hogy " nem vagyok elég jó neki " ! Szebb, jobb, okosabb, műveltebb, talpraesettebb, nőiesebb, stb .. való hozzá.

Ezen fejben kellene segíteni valahogy, az biztos. Én magamon nem akarok. De neked, sok sikert !

2017. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2.versengős = ismerkedős.
2017. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A külső nem minden, de még az intelligencia sem. Amin egy párkapcsolat múlik, az sokkal inkább az összhang és a jó kommunikáció. Én is sokáog csináltam ezt, amit te, páromnál eleinte nem is értettem, mi tetszik neki bennem. Aztán, ahogy telt múlt az idő, rájöttem, hogy tökéletes páros vagyunk. Egyszerűen kiegészítjük egymást...nehéz ezt leírni. Sokszor hamarabb tudjuk, ha a másiknak kell valami, mint az illető maga. Ha kitalálom, hogy melegszendvicset akarok enni, akkor ő nagy eséllyel már megcsinálta a szendvicset, csak be kell dobni. Ha megbeszéljük, hogy filmezünk, olyan filmet választ, amit imádok, pedig sose láttam korábban, csak úgy gondolta, illene a humoromhoz/hangulatomhoz. Én pedig ugyanúgy viszonzom ezt. Boldog vagyok és kiegyensúlyozott mellette, ahogy ő is. Ilyen kapcsolatba nem lehet belemászni, mert párom se idióta, és én sem. Tiszteljük, szeretjük, és megbecsüljük a másikat. Pedig nem vagyok topmodell alkat, sem zseni. De nálam jobbat nem találhat, ahogy én sem találhatnék jobbat nála. Okosabbat, szebbet, helyesebbet talán, de jobbat nem.

Igazából ezt kellene sokaknak felfogniuk. Egy párkapcsolatot ezek a dolgok sokkal erősebbé és stabilabbá tesznek. Ha folyton versengsz olyanokkal, akik mások, mint te, csak elveszted önmagad, és azt, amit a másik szeret benned.

2017. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sok hasznos gondolatot találtam! Hát...igen,nehéz megőrizni az egyediségünket,ha mellé önbizalomhiány is társul.
2017. jan. 6. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!