Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mi van akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi van akkor, ha találkoztok egy lánnyal, aki minden tekintetben bejön, a testalkatát leszámítva?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, néhány évvel idősebb. Eléggé ad a külsőségekre, jól néz ki, ki van gyúrva és az öltözködésére is ügyel. Kissé nagyképű, de ettől eltekintve nekem bejön (külsőleg és belsőleg is).

Tudom, hogy a vonzalom kölcsönös, mert "van valami a levegőben", ha együtt vagyunk, amit mások is éreznek a jelenlétünkben.

Én arcra szintén szép vagyok, adok a külsőmre és az öltözködésemre, belső tulajdonságokat tekintve pedig nagyon egy hullámhosszon vagyunk ezzel az illetővel.

Annyi "gond", hogy rajtam van egy jó 10 kg felesleg. Már eddig is sokat fogytam, nagyon egészségesen kajálok, sokat sportolok, ez azért látszik is (szóval nem vagyok plöttyedt), de egyelőre akkor is van még rajtam felesleg.

Tudom, hogy alapjáraton tetszem a srácnak, mert állandóan néz, próbál szemezni és flörtölgetünk is. De abban is biztos vagyok, hogy neki rettenetesen számítanak a külsőségek, szóval az tutira zavarja, hogy nem vagyok karcsú és full formás.

Titeket ez mennyire zavarna, ha amúgy tényleg nagyon tetszene egy adott lány, ezt leszámítva?


2016. dec. 11. 20:35
 1/8 anonim válasza:
43%
10 kiló felesleg az semmi...
2016. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg tetszik, akk elfogadod ugy ahogy van. Ilyen ostoba kérdést.
2016. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem őt zavarják a plusz kilóid, hanem téged. Ez az egyik lehetőség. A másik, hogy tényleg zavarják, és csak hülyít. Folytassátok a kapcsolatot, és ki fog derülni, mit gondol. A további fogyáshoz meg sok sikert!
2016. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

3.-nak milyen neve van :DDDDDDDD

Csinálok egy Kolompár Nintendósat

2016. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, nyilván halad majd a dolog a maga útján, aztán meglátjuk, mi lesz belőle.

(Amúgy nyilván zavarnak a plusz kilók, máskülönben nem akarnám leadni őket. De komplexusaim nincsenek miatta, hiszen már folyamatban van a "testkompozíció" megváltoztatása, szóval összességében elégedett vagyok magammal:)

2016. dec. 11. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Egyszer volt egy lány, aki nekem nagyon bejött minden téren és legalább 20 kilóval nehezebb volt nálam. Ha nem lett volna barátnőm, simán rástartolok.
2016. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mintha engem írtál volna le, mint férfi és pont szeretem, ha van a nőn "felesleg"!

Szal szerintem ne aggódj!

Lény ápolt és igényes, nekem ez fontosabb, mint hogy most hány kiló meg deka.

2016. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Tudod hány kigyúrt pasinak van tökre nem sportos csaja? :D Ne izgulj ilyenen, nem szemezne veled, ha nem jönnél be neki. Ha így gondolkozol, saját magad szabotálod.
2016. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!