Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nyilvános helyen való olyan smárolásról, amit már majdhogynem előjáték?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert talán nekik nincs ki smárolgatni, mert pl. szinglik. Amúgy szerintem csak egy tragikumikus paródia:).
2018. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%

Hidegen hagy. Aki élvezi és boldog, az csinálja. Engem nem zavar más boldogsága. Semmivel sem tartom zavaróbbnak annál, mint amikor egy nőnek kint a nadrágból a fél feneke vagy az egész melle.


#10: Ebben semmi érdekes nincs. Az itteni felhasználók többsége frusztrált és zárkózott, még esélyük sem volt arra, hogy valaki különösebben kívánja őket. A beteg meg hasonló jelzőkből is látszik, hogy valami nagyon nincs rendben a fejekben.

2018. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel különösebben, hogy mások mit csinálnak körülöttem, de azért vannak esetek, amiket már tényleg túlzásnak érzek és zavar... Az, hogy az utcán, kajáldában, parkban stb., nyilvános helyen elcsattan egy csók, puszi vagy megsimogatják egymást, az szerintem rendben van. Nem zavarnak vele senkit, max. akkor zavar, ha mondjuk útban vannak vagy kerülgetni kell őket, pl. az utcán szokott olyan lenni, hogy sétálnak és folyton megállnak előttem smárolni, de egyébként, ha leülnek egy padra/asztalhoz és közben beszélgetnek vagy félreállnak, akkor pont nem érdekel. Ugyanakkor, ha durvábban nyomják, akkor az már zavaró lehet és nem azért mert prűd vagyok vagy undorítónak találom stb., hanem szimplán kellemetlenül érzem magam, mert az nem rám tartozik, nem akarom látni. Például buszon, vonaton is volt már olyan, hogy két tini leült a mellettem lévő vagy a szemközti ülésre és a csaj belemászott a fiú ölébe, fogdosták egymást, benyúlkáltak egymás ruhája alá, csókolóztak és direkt nem figyeltem oda, telefonoztam, de akkor is tök hülyén éreztem magamat, mert akaratlanul is láttam mindent és hallottam minden szexinek szánt suttogást stb., amire nem voltam kíváncsi...az ilyet nagyon nem bírom.
2018. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A hormontúltengéses tinik kedvenc elfoglaltsága... Számomra undorító, főleg közlekedési eszközökön. Nem azt mondom, hogy az ember ne csókolja meg a párját akár hosszabban is, vagy valami, de ha ezt ott csinálják, ahol sok ember van kis helyen, meg ha egymásban nyakig járnak, az undorító.
2018. febr. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!