Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnánk feldobni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk feldobni a szexuális életünket?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan tippeket adni, amitől egy pasi abszolút beindulna?Valami játékos dologra gondoltam, ami mondjuk egy kicsit elnyújtott előjátékként szolgálna, hogy már a "játék" végéhez közeledve alig bírja visszafogni magát.Srácok, ti mitől indulnátok be?Lányok, valami ötlet, amit ti kipróbáltatok és bevált?

2016. nov. 2. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Néha küldök a páromnak a munkaidő végén egy pikáns üzenetet, és amíg hazafelé tart, folyamatosan húzom. Aztán itthon várom valami szexi fehérneműben...

Eddig még bevált...

2016. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
68%

Tudnátok olyan tippeket adni, amitől egy pasi abszolút beindulna?

Ezzel a kérdéssel az a baj, hogy minden nőnek egy jó tábla csokoládét tudnék ajánlani bárminemű fájdalomra... a legjobb barátnőm meg nyaljon sót, mert rühelli a csokoládét? Nincs általános recept, hogy a férfiak, mit nagy massza mire gerjednek.


Ezért jó ha ismered a párod annyira, hogy k, tud mi az ami izgatja. Ha erről soha nem beszéltetek, akkor az valahol minősíti a kapcsolatotokat...


Ismerned kell a párod, és egy minimális kreativitás kell, hogy legyen!

2016. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Mint a második írta. Neked kell/kellene ismerni a párod.

Sokan írják, a szexi fehérneműt. Rám az semmi hatással nincs. Előbb, a párod ismerd meg és az alapján már tudod, mi lenne neki az ami izgatólag hat.

2016. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azzal nincs probléma, hogy nem tudom mitől indul be. Nekem ő az első pasim, tehát nincs túl nagy tapasztalatom a szexet illetően, ezért szerettem volna kicsit "többet látott" emberek véleményét kérni. Ha van olyan, amitől úgy gondolom, a párom begerjedne, tennék egy próbát, el tudom dönteni, mit érdemes úgymond megkísérelni.

Tehát csak játékos ötleteket kértem, amit esetleg tovább tudok gondolni, vagy kapok tőle egy kis löketet és át tudom úgy formálgatni, hogy az a páromnak megfelelő legyen, gondoltam meglepem valamivel én az ágyban.

2016. nov. 2. 11:32
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
71%

Hát én ezzel mindig úgy voltam, hogy azt próbáltam ki ami engem is izgatott. Pl. felveszem a kabátom és alatta nincs semmi. Van fűzöm, combfixem... szexi fehérnemű kategória.

Aztán vannak szerepjátékok, amik szintén csak kialakultak a kapcsolatunkban. És bejött.

De tettük már meg a szexet tétnek kártyán is. Ha legyőzz kanasztába, akkor minden óhaját teljesítem.

Kötöttem már be a szemét. Nyaltam le a testéről csokoládét...

Most az új hóbort a masszázs. A melleimmel.


Szerintem biztos van olyasmi neked is amit láttál, hallottál és izgat, próbáld meg megvalósítani. Max ha kitaláltad mi az, akkor ír le és adunk gyakorlati tanácsokat. Pl a tejszínhab testről való lenyalása az első halásra izgató. De ezzel a cukros habbal nagyon hamar telítődik az ember szervezete, tehát egy bikinit rajzolni belőle felesleges, mert kínkeserves lenyalni.

Érdemes egy-egy pontot fújni, vagy pl 1 kocka csokit szétkenni a testen. Az élvezetes is, izgató is, és teljesítve van a lenyalogatós játék is.

Vagy ott van pl. a tequilla ivás. A citrom-só rituálé. Van ennek egy olyan változata, hogy a párod köldökéből iszod ki a tequillát, a szájából harapod ki a citromot, és intim terültről nyalod le a sót. Viszont itt is vannak trükkök, hogy a pia ne follyon össze-vissza köldökből, a só pedig a helyén maradjon, ha a farkáról akarod lenyalni.


Szóval visszafele sokkal hatékonyabban tudnánk neked segíteni, szerintem.

2016. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Az én páromat is teljesen hidegen hagyja a szexi fehérnemű, nem is érti, hogy sokak szerint ezzel hogy lehet "feldobni" egy ellaposodott kapcsolatot - ahogy én sem értem nőként.

Ami az enyémnek jól esne, az egy jó kis masszírozás ami átmegy erotikába...na arra tuti beindul :-)

2016. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1-2 alkalommal próbálkoztam a szexi fehérneművel, de az én párom se különösebben rajong érte. Szépnek szép, de őt az sem érdekli, ha egy szakadt mackóban várom.

A masszázzsal próbálkoztam már, eddig bejött

2016. nov. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!