Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom barátnőjének a pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom barátnőjének a pasija miért tesz provokatív megjegyzéseket a barátnőmnek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy Facebook alkalmazás, mely kiírta barátnőmnek a 3 legvonzóbb tulajdonságát. Erre a barátnője pasija odaírta neki, hogy "És én hol vagyok?"


Nekem ez rohadt kellemetlen, hogy az én barátnőmet kéri számon főleg így. Mi a helyes magatartás? Beszóljak neki?


2018. jan. 30. 18:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy ki mit milyen körülmenyek között erez provokativnak vagy sertönek, az teljesen szubjektiv.


Függetlenül attol, hogy ennek a kommentnek mi volt a szandeka, en nem reagaltam volna ra (teny, hogy nem is lett volna szükseg, mert baratnöm eleg kreativan tudja az ilyet leszerelni). Ha sertödötten reagalsz, ezzel csak azt bizonyitod, hogy bizonytalan vagy. Föleg ilyen körülmenyek között. Miert adod meg azt az elegtetelt neki, hogy ugy reagalsz, mintha tartanod kellene attol, hogy lenyulja a nödet, ha te nem lepsz közbe?


Szemely szerint nem is ertem, mitöl provokativ vagy akar ertelmes ez a komment. Valakinek vonzo tulajdonsag? Ö hol van??? Erre tenyleg nehez lenne reagalni, mert tenyleg ertelmetlen. Max. annyit lehetne odairni idezöjelben, hogy "Legvonzobb" harom felkialtojel es kacsintos emoji...


A helyes magatartas ebben, hogy vagy ignoralod vagy ha mindenkeppen ugy erzed valaszolnod kell (pl. ha rendszeresen teszi vagy durvabban, de ez megint egyeni megiteles kerdese), akkor ezt tedd humorosan, nem bantoan, de kifejezve azt, hogy te öt max nevetegesnek, de nem vetelytarsnak tekinted.

2018. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ezután így lesz csakhogy ennek a palinak van egy barátnője aki tényleg őszintén szereti. ő meg van olyan paraszt, hogy az én barátnőm után csorgatja a nyálát. Ez az egy komment csak egy a sok közül. Azért szt már én sem hagyom szó nélkül. Számomra ez az alak nem vetélytárs, mert a barátnőm szóba sem állna vele, de itt nekem akkor se viselkedjen itt az összes ismerős szeme láttára.
2018. jan. 30. 19:45
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus, te komolyan képes vagy egy viccre féltékenykedni? Nem kicsit vagy beteg, remélem hamar rájön a csaj.


A helyes magatartás az, hogy nem szólsz és nem teszel semmit. Nyilván poén, akkor is, ha te nem érted, aztán meg ha a barátnődet zavarja, majd ő leállítja. Te meg ne kombinálj és ne vergődj, szánalmas.

2018. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem éppen volt vicc. Én nem láttam szmájlit ami utalna arra, hogy vicc.
2018. jan. 30. 19:46
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, hogy ezzel mar magadat figurazod ki, ugye?
2018. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi, példaértékű barom, kedves hölgyeim és uraim! :D
2018. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

KÉRI SZÁMON.... kérdőjel.

Figyelj, gondolom a srác úgy van vele, hogy az egy ilyen semmilyen poén belefér. Szerinted ha komolyan akarna valamit, akkor nyíltan face-re kiírná? Szóval nyugodj le, és ne égesd magad, maximum ha tényleg rámozdul, akkor. Ez egy semmilyen vicc volt, arra se érdemes, hogy megemlítsd. Ne fújd fel.

2018. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!