Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van valakinek herpesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van valakinek herpesz a száján ad a barátnőjének csókot vagy egy puszit?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem célszerű ilyenkor csókolózni.A herpesz fertőző.
2017. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A herpesz virust az emberek 99% elkapja meg gyerekent

Az h kijon e vagy sem az az adott egyen immunrendszeren mulik

Van akin szinte mindig van van aki eleteben 1x jott ki es.van akin soha nem fog es persze akin idoszakosan

2017. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Mi igen. Én immunis vagyok rá;) Szóval engem nem zavar. 30/N
2017. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rajtam sajnos gyakran kijön, páromon nem, így nem szokta zavartatni magát. Én meg általában azonnal kiégetem alkohollal, mikor észre veszem, így nem is fertőz már (sajnos a krémek, amik erre vannak nem hatnak, hiába kenem fel azonnal, mikor érzem, hogy ki fog jönni, így ezt már fel is adtam).
2017. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a csókot hanyagoljuk olyankor, mert én borzasztóan érzékeny vagyok rá, nagyon sokszor átmegy sajnos ilyen aftaszerű foltba akár :S Párom kevésbé kapja el tőlem, mint én tőle. Szájrapuszi ilyenkor is van ugyanúgy, max. ha nagyon csúnya, akkor így "szájmellé" arcra, de egy idő után úgyse álljuk meg a dolgot. :)
2017. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fertőz!Semiképp.Talán tapasszsal puszit.

Telvirán tabletta hatásos....

2017. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!